Polonia OnLine
2024

Podsumowanie kolejki w CLJ (27.04-28.04)

0

To był całkiem udany weekend w wykonaniu młodych polonistów. Pewnie swoje spotkania wygrały zespoły u-15 i u-17. Martwić może tylko domowa porażka Polonii u-19. CLJ U-19:MKS Polonia Warszawa – Jagiellonia Białystok 1:2 (0:0) bramki: Dawid Łącki 90 Niestety na własnym boisku poloniści przegrali z sąsiadem z tabeli – Jagiellonią Białystok. Do przerwy był bezbramkowy remis. Rywale niestety wyszli na prowadzenie w 69 minucie, a tuż przed końcem regulaminowego czasu gry podwyższyli prowadzenie. Polonia zdołała w...

Post Podsumowanie kolejki w CLJ (27.04-28.04) pojawił się poraz pierwszy w Polonia Warszawa online | Czarne Koszule | KSP | Konwiktorska 6 | 1911.

Стало известно, при каком условии Медведев может опуститься на 5-е место рейтинга ATP