Май
2019

Новости за 07.05.2019

Obrazki z play-off Energa Basket Ligi: Mistrzowska pewność

- Anwil Włocławek pokonał 3:0 Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski bo w najważniejszych momentach wiedział co chce zrobić. I to robił - pisze komentator Polsatu Sport Adam Romański po wtorku, piątym dniu ćwierćfinałów play-off Energa Basket Ligi, z których transmisje można obejrzeć w stacjach sportowych Polsatu.

Wejście smoka Wijnalduma! Dwa gole w dwie minuty (WIDEO)

Wydawało się, że Liverpool ma już za sobą najlepsze momenty w rewanżu z Barceloną po tym, jak w pierwszych minutach meczu zaskoczył rywali. Po przerwie jednak widowisko stało się jeszcze lepsze po wejściu na boisku Georginio Wijnalduma. Holender zdobył dwie bramki w ciągu zaledwie dwóch minut!

ATP w Madrycie: Udany powrót Federera na kort ziemny

Szwajcar Roger Federer gładko pokonał Francuza Richarda Gasqueta 6:2, 6:3 w drugiej rundzie turnieju ATP Masters 1000 w Madrycie (pula nagród 6,5 mln euro). Był to pierwszy pojedynek tenisisty z Bazylei na korcie ziemnym od trzech lat.

Origi dał nadzieję! Szybkie prowadzenie Liverpoolu z Barceloną (WIDEO)

Sytuacja Liverpoolu przed rewanżem z Barceloną była beznadziejna, jednak początek spotkania na Anfield zrodził nadzieję na odrobienie strat! The Reds ruszyli z ogromnym impetem i wyszli na prowadzenie już w szóstej minucie! Akcję Jordana Hendersona wykończył Divock Origi.

Gardini odejdzie z ZAKSY? Ma ofertę z Włoch

Świeżo upieczony mistrz Polski i zdobywca krajowego pucharu Andrea Gardini może pożegnać się z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle. Jak poinformował włoski dziennikarz Gian Luca Pasini włoski szkoleniowiec może przenieść się do ojczyzny.

"To był najsłabszy sezon Wlazłego w historii"

Mariusz Wlazły z pewnością nie może zaliczyć sezonu 2018/19 do udanych. - To był pierwszy sezon, który naruszył jego legendę - powiedział dziennikarz i komentator Polsatu Sport Marcin Lepa.

Kuchnia Mistrzów: Beef Wellington czy noga z kaczki z agrestem?

W kolejnym wydaniu Kuchni Mistrzów, przy okazji rewanżowego meczu w półfinale Champions League pomiędzy Liverpoolem i Barceloną, doszło do rywalizacji Beefa Wellington i nogi z kaczki z agrestem. Zapraszamy do zapoznania się z przepisami obu dań.

Hamburger SV zapłaci wysoką grzywnę za race na trybunach

Walczący o powrót do niemieckiej ekstraklasy piłkarskiej Hamburger SV zapłaci 150 tysięcy euro grzywny za niewłaściwe zachowanie kibiców w derbowym meczu z FC St. Pauli (4:0). Na trybunach płonęły race, co zmusiło sędziego do przerwania spotkania kilka razy.

Zenit Kazań wyjdzie z opresji? Zwycięstwo rosyjskiego giganta

Zenit Kazań przegrał dwa pierwsze mecze finałowe rosyjskiej Superligi. Podopieczni Władimira Alekny w trzecim starciu zaprezentowali się lepiej wygrywając 3:0 i przedłużyli szanse na zdobycie kolejnego tytułu mistrzowskiego.

Liga Mistrzów: Liverpool FC - FC Barcelona. Relacja i wynik na żywo

0:3 w pierwszym meczu, brak Mohameda Salaha i Roberto Firmino oraz stojący pod znakiem zapytania występ Virgila van Dijka. Przed piłkarzami Liverpoolu misja z gatunku tych niemożliwych do wykonania, czyli wyeliminowanie Barcelony i awans do finału Ligi Mistrzów. Relacja i wynik na żywo z meczu Liverpool FC - FC Barcelona od godziny 19:00 na Polsatsport.pl.

Prezes Jastrzębskiego Węgla: Plan minimum wykonany

Siatkarze Jastrzębskiego Węgla zakończyli sezon ekstraklasy zdobyciem brązowego medalu. - Plan minimum został wykonany. Biorąc pod uwagę, jak trudny było dla nas sezon, trzecie miejsce należy uznać za sukces, aczkolwiek pewien niedosyt pozostał – powiedział PAP prezes klubu Adam Gorol.

Футболист Тарасов показал средний палец водителю автобуса в Москве

Trener Ajaksu Amsterdam: Nie skupimy się na bronieniu przewagi

Trener piłkarzy Ajaksu Amsterdam Erik ten Hag zapewnił, że choć bezbramkowy remis w środę u siebie z Tottenhamem Hotspur dałby gospodarzom awans do finału Ligi Mistrzów, jego zespół powalczy o zwycięstwo. - W takim nastawieniu leży nasza siła - powiedział.

Muzaj i długo, długo nikt. Najlepiej punktujący PlusLigi

Częściej zwraca się uwagę na siatkarzy widowiskowych, zdobywających najwięcej punktów. Takim bez wątpienia jest Maciej Muzaj, czyli zawodnik, który w jednym sezonie zagrał w dwóch klubach i zakończył rozgrywki ze srebrnym medalem na szyi.

UFC 237: Polak rzucił wyzwanie! Zostało przyjęte

Krzysztof Jotko (20-4, 6 KO, 1 SUB) po ostatnim zwycięstwie na gali UFC Fight Night w Sankt Petersburgu postanowił nie zwalniać tempa. Polak zarzucił sieci w mediach społecznościowych na Eliasa Theodorou (16-3, 6 KO, 1 SUB), a ten przyjął propozycję reprezentanta American Top Team.

Chór zaśpiewa dla Miedzi Legnica

Przed derbowym pojedynkiem Miedzi z Śląskiem Wrocław w 36. kolejce piłkarskiej ekstraklasy na stadionie w Legnicy zaśpiewa chór Madrygał. - Czegoś takiego chyba jeszcze nie było przed meczem - powiedział rzecznik Tomasz Brusiło.