14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29

Новости за 10.02.2024

Sparta zahajuje ligové jaro v Karviné, Plzeň s Mladou Boleslaví

Sport.cz

Zimní spánek končí, opona jarního pokračování nejvyšší soutěže jde vzhůru. Fotbalová Fortuna liga hned nabízí pět sobotních utkání 20. kola. Od 15:00 se hrají zápasy Karviná - Sparta, České Budějovice - Ostrava, Slovácko - Pardubice a Liberec - Olomouc. Plzeň pak od 18:00 hostí Mladou Boleslav. Přímé přenosy vysílá O2 TV Sport, všechna utkání můžete sledovat v online reportážích na Sport.cz.

Čechům se v NHL nedařilo. Gólmani Mrázek a Dostál porážku neodvrátili

Sport.cz

Petr Mrázek pomohl v NHL hokejistům Chicaga 31 zákroky k zisku bodu za prohru 3:4 v prodloužení s New Yorkem Rangers. Lukáš Dostál nastoupil do branky Anaheimu od třetí třetiny za stavu 2:2 a inkasoval dvakrát z deseti střel Edmontonu, který zvítězil 5:3. Pod výhru se podepsal hattrickem Evander Kane.

Na tiskovce létaly pěsti, jedna zasáhla i šéfa Oktagonu. Dobré dělo, usmívá se

Sport.cz

Pořádně rušné chvíle nabídl závěr tiskové konference před sobotním galavečerem Oktagon 53 v německém Oberhausenu. Před zraky bojovníků, novinářů a promotérů se do sebe pustila rozžhavená chorvatsko-německá dvojice Ivica Trušček - Cihad Akipa, během jejichž fyzického konfliktu dokonce létaly pěsti. S těmi měl co dočinění i spoluzakladatel organizace Oktagon MMA Pavol Neruda, který jednu z ran schytal přímo do obličeje. „Bylo to dobré dělo,“ hodnotí úsměvem pro Sport.cz.

Výsledek hře neodpovídá, říká gólmanka Škodová po debaklu

Sport.cz

Jeden rekord ženskou hokejovou reprezentaci rozjásal, druhé maximum chce rychle hodit za hlavu. Druhý zápas českého týmu na domácím Turnaji pěti v Liberci proti Finkám sledovalo nejvíce fanoušků v tuzemské historii na hokejovém zápase žen! V parádní atmosféře však Češky prohrály nejvyšším rozdílem v této sezoně v Euro Hockey Tour 1:6.

Basketbalisté Barcelony porazili Albu Berlín, Veselý dal 11 bodů

Sport.cz

Basketbalisté Barcelony porazili ve 26. kole Evropské ligy 93:77 předposlední tým tabulky Albu Berlín a  oplatili mu nečekanou prosincovou porážku z prvního zápasu. Jan Veselý podpořil výhru katalánského klubu 11 body, Tomáš Satoranský vstřelil pět bodů.

Malen dvěma góly nasměroval Dortmund k výhře

Sport.cz

Fotbalisté Dortmundu v 21. kole německé ligy porazili doma 3:0 Freiburg. Dvě branky vstřelil v prvním poločase nizozemský útočník Donyell Malen. Pojistku přidal v závěru Niclas Füllkrug, s deseti góly nejlepší ligový střelec týmu.