26
27
28 29 30 31

Новости за 09.03.2022

Robert Lewandowski po meczu Bayern – FC Salzburg: Będziemy jeszcze mocniejsi. WIDEO

Rozmowa z Robertem Lewandowskim po meczu Bayern Monachium - FC Salzburg (7:1). Robert Lewandowski szybko zapewnił Bayernowi Monachium awans do ćwierćfinału Ligi Mistrzów. W meczu z FC Salzburg nasz reprezentant strzelił trzy gole w ciągu 10 minut i 22 sekund. To trzeci najszybszy hat-trick w historii Champions League.

Robert Lewandowski w popisie, Liverpool FC z awansem. Skróty

Hat-trick Roberta Lewandowskiego w 11 minut oraz jego asysta piętką były ozdobą meczów 1/8 finału Ligi Mistrzów. Bayern wygrał aż 7-1 z Red Bull Salzburg, za to Liverpool FC awansował mimo porażki z Interem Mediolan. Oto skróty meczów.

Liverpool – Inter. Liga Mistrzów: SKRÓT 8.03.22. WIDEO

Aż dwukrotnie Egipcjanin Mohamed Salah trafiał w słupek bramki Interu Mediolan, a Joel Matip łupnał w poprzeczkę. Liverpool FC jednak przegrał z Interem Mediolan. Awansu go to nie kosztowało, to liderzy Serie A odpadli.

Bayern – FC Salzburg. Liga Mistrzów, 8.03.22 WIDEO

Bayern Monachium rozbił w pył RB Salzburg, wygrywając 7-1 (1-1 w pierwszym meczu) i awansując do ćwierćfinału Ligi Mistrzów. Robert Lewandowski już w 23. minucie skompletował hat-tricka - i był to najszybszy hat-trick w historii Ligi Mistrzów!

Robert Lewandowski: I tak sobie nie wyobrażaliśmy porażki z Rosją

- Nie przypominam sobie takiej sytuacji, bym strzelił dwa takie karne w jednej połowie - mówił Robert Lewandowski po tym, jak po trzech jego bramkach Bayern Monachium pokonał RB Salzburg 7-1 i awansował do ćwierćfinału Ligi Mistrzów. Dwie z tych bramek padły po rzutach karnych.

Zobacz najważniejsze akcje z udziałem Roberta Lewandowskiego w meczu Bayern – FC Salzburg. WIDEO

Bayern Monachium rozbił w pył RB Salzburg, wygrywając 7-1 (1-1 w pierwszym meczu) i awansując do ćwierćfinału Ligi Mistrzów. Robert Lewandowski już w 23. minucie skompletował hat-tricka - i był to najszybszy hat-trick w historii Ligi Mistrzów! 23 minuty - tyle czasu potrzebował Robert Lewandowski, by skompletować najszybszego hat-tricka w historii Ligi Mistrzów - licząc od rozpoczęcia meczu do zdobycia trzeciej bramki. Dwa "puste przebiegi" w starciach z Eintrachtem i Bayerem Leverkusen podziałały na Lewandowskiego jak płachta na byka. Читать дальше...

Bayern – FC Salzburg. Lewy jak profesor asystuje do Sane. WIDEO

7-1! Bajeczna końcówka Bayernu, asysta piętą "Lewego" W samej końcówce meczu Bayern raz jeszcze włączył tryb "turbo", demolując obronę Salzburga. Najpierw swoją drugą bramkę zdobył Thomas Mueller, wykorzystując ładną klepkę z Leroyem Sane. Chwilę później Sane do asysty dorzucił gola, ustalając wynik meczu na 7-1. A przy jego bramce w widowiskowy sposób asystował Lewandowski, podając piłkę piętą.

Новак Джокович

Джокович — о травме: На данный момент, вроде все нормально, но я не знаю, что будет утром

Сыровар Сирота: фермеры получили возможность выйти в сетевой ретейл