Tenisové zprávy - iDnes
2024

Новости за 20.03.2024

Macháč v Miami postupuje, Plíšková, Bouzková, Fruhvirtová i Kopřiva vypadli

Tomáš Macháč při prvním startu v hlavní soutěži tenisového turnaje v Miami potvrdil roli favorita a šestnáctiletého Američana Darwina Blanche porazil 6:4, 6:2. Naopak úvodní zápas na velkém floridském turnaji prohráli Karolína Plíšková, Marie Bouzková, Linda Fruhvirtová a Vít Kopřiva.

Americký fotbal je zpět: finále na Slovensku a flag fotbal mířící na olympiádu

Osm týmů se do půlky července bude prát o mistra Snapbacks ligy amerického fotbalu. Ale s pár změnami. Tradiční Brno Alligators, jenž v posledních letech neznamenávali herní progres, nahradí bývalý účastník nejvyšší soutěže Pardubice Stallions. Druhou výraznější změnou je konání Tipsport Czech Bowl XXXI. Poprvé v historii se finále odehraje na Slovensku, 14. července ho bude hostit Nitra.

Pogačar vyhrál druhou etapu závodu Kolem Katalánska a ujal se vedení

Tadej Pogačar vyhrál po samostatném úniku druhou etapu cyklistického závodu Kolem Katalánska. Slovinský favorit dorazil do cíle v pyrenejském horském středisku Vallter 2000 s náskokem 1:22 minuty před prvními pronásledovateli Mikelem Landou a Alexanderem Vlasovem. Landův stájový kolega Jan Hirt z týmu Soudal-Quick Step dokončil etapu na 17. místě s odstupem 2:25 minuty za vítězem.

Siniaková a Fruhvirtová vstoupily do tenisového turnaje v Miami vítězně

Česká tenistka Kateřina Siniaková porazila v 1. kole turnaje v Miami Anu Bogdanovou z Rumunska 6:2, 6:4. Její další soupeřkou bude Číňanka Čeng Čchin-wen. estnáctiletá Fruhvirtová, která v hlavní soutěži startuje na divokou kartu, přehrála dvakrát 6:3 Marii Lourdes Carléovou z Argentiny a připsala si první výhru na akci elitní kategorie WTA 1000.

Сюзанн Ленглен

Последний танец Надаля и юбка Сюзанн Ленглен: 6 важных фактов о «Ролан Гаррос»-2024