Tenisové zprávy - iDnes
2024

Новости за 31.03.2024

Hradec Kr. - Karviná 2:1, hosté v deseti remízu neudrželi, srazil je Spáčil

Karvinští fotbalisté fotbalisté nenavázali na vítězství nad Budějovicemi (2:1) a v Hradic Králové prohráli 1:2. Prohrávali po trefě Harazima, naději jim dal vlastní gól Klímy, ale v závěru poločasu jim situaci zkomplikoval vyloučení Memič. V přesilovce pak vítězný gól domácích vstřelil Spáčil.

Po pátých duelech slaví postup do semifinále týmy KP Brno a Hradce

Chomutovské basketbalistky historický ligový bronz z loňského roku neobhájí. V rozhodujícím pátém utkání čtvrtfinálové série podlehly na palubovce KP Tany Brno 70:83. Svěřenkyně trenérky Marcely Krämer se v semifinále utkají s brněnským rivalem a úřadujícím vicemistrem Žabinami. Obhájkyně titulu z USK vyzve Hradec Králové, který otočil vývoj série se Slavií vítězstvím 73:63 v pátém duelu v Praze a mezi nejlepší čtyři týmy postoupil v jedenácté dohrané sezoně za sebou.

Čeští curleři na MS ve Švýcarsku po dvou těsných prohrách zdolali Nový Zéland

Čeští curleři se na mistrovství světa v Schaffhausenu dočkali ve třetím utkání první výhry. Po sobotní těsné porážce s favorizovanou Kanadou po dodatečném endu (8:9) tým skipa Lukáše Klímy ve druhém hracím dnu nejprve o jediný bod prohrál i se čtvrtým týmem z loňského MS Itálií (7:8), ale proti Novému Zélandu odpoledne potvrdil předpoklady a zvítězil 7:4.

Ml. Boleslav - Zlín 3:2, domácí přišli o náskok, v nastavení je spasil Jawo

Už to vypadalo, že zlínští fotbalisté opět remizují v utkání, ve kterém prohrávali o dvě branky. V Mladé Boleslavi na slepené góly Pulkraba s Ladrou zareagoval před přestávkou Schánělec a v nastavení druhé půle Vukadinovič. Jenže o vítězství domácích nakonec rozhodl v samotném závěru Jawo. Rozhodčí nakonec označil gól za vlastní.