Tenisové zprávy - iDnes
2024

Новости за 25.03.2024

Kordová po pauze získala desátý titul a je opět golfovou světovou jedničkou

Po sedmitýdenní pauze se americká golfistka českého původu Nelly Kordová vrátila na okruh LPGA dalším vítězstvím. Dcera bývalého tenisty Petra Kordy vyhrála Fir Hills Seri Pak Championship v kalifornském Palos Verdes Estates a oslavila desátý triumf v prestižním americkém seriálu. Vrátila se díky tomu do čela světového žebříčku, kde byla naposledy loni v srpnu.

Macháč v Miami po bitvě zdolal Murrayho, Lehečka nestačil na Popyrina

Tomáš Macháč si poprvé zahraje osmifinále turnaje série Masters. Český tenista zdolal v 3. kole turnaje v Miami bývalou světovou jedničku Andyho Murrayho 5:7, 7:5, 7:6. Jiří Lehečka nenaváže na čtvrtfinále z Indian Wells. Ve svém úvodním utkání na Floridě prohrál ve druhém kole 4:6, 4:6 s Australanem Alexeiem Popyrinem.

Диего Шварцман: «Два чилийца в полуфинале в Риме. Шесть латиноамериканцев в топ-30. А ATP в следующем году уберет один из турниров в Южной Америке»

QR-код для получения продуктов на молочной кухне добавили в электронную медкарту

Купить контейнер 20 футов: где в СПб?

Компания «КамАЗ» предлагает бесплатную установку систем экстренного вызова в автомобили