Tenisové zprávy - iDnes
2024

Новости за 18.04.2024

Kladno - Vsetín 7:2. Druhé vítězství Rytířů v baráži, kanonádu domácích zahájil Jágr

Druhé vítězství pro Kladno a střelecký rekord pro legendu. Domácí porazili ve druhém utkání extraligové baráže Vsetín jasně 7:2 a udělali další důležitý krok k záchraně. První gól Rytířů vsítil Jaromír Jágr, který se tak stal nejstarším střelcem v historii profesionálních hokejových soutěží. Série se nyní za stavu 2:0 přesouvá do Brna, kde mají Valaši po čas baráže dočasné domácí zázemí.

Fiorentina - Plzeň 2:0, pohárovou jízdu uťalo prodloužení, hosté hráli v deseti

Plzeňští fotbalisté se rvali, bojovali do vyčerpání, ale mezi čtyři nejlepší kluby v Konferenční lize nepostoupili. Jejich parádní pohárová cesta Evropou skončila v prodloužení čtvrtfinálové odvety ve Florencii, kde podlehli 0:2. I druhý duel proti Fiorentině skončil v základní hrací době bez branek, pak už však český tým neustál hru v deseti. V 66. minutě byl vyloučen Cadu, v úvodu prodloužení se trefil González a ve 108. minutě přidal druhý gól Biraghi.

Třetí výhra v přípravě. Čeští hokejisté v Budějovicích porazili Rakousko 5:1

Čeští hokejisté zvládli i třetí přípravný duel před blížícím se mistrovstvím světa. Po dvou výhrách nad houževnatým Německem porazili i Rakousko. V českobudějovické Budvar aréně vyhráli 5:1 díky brankám Adama Kubíka, Andreje Šustra, Jakuba Galvase, Jiřího Černocha a Michaela Špačka.

Českobudějovičtí volejbalisté na úvod finále zkrotili v Praze Lvy

Volejbalisté Jihostroje České Budějovice vstoupili vítězně do finále extraligy. Na palubovce obhájců titulu Lvů Praha vyhráli 3:1 a po 23 utkáních ukončili vítěznou sérii domácích v nejvyšší tuzemské soutěži. Nejproduktivnějším hráčem zápasu byl s osmnácti body smečař hostů Ignacio Luengas. Boj o zlato bude pokračovat v hale Jihočechů v sobotu.