"Im Januar wird es losgehen":Merkel hat keine Zweifel an Corona-Impfstoff - n-tv NACHRICHTEN

1. "Im Januar wird es losgehen":Merkel hat keine Zweifel an Corona-Impfstoff  n-tv NACHRICHTEN
  2. Coronavirus: Spahn macht Druck auf Impfstoff-Behörde  BILD
  4. Wann kommt der Impfstoff in Deutschland? Spahn macht Druck auf EU-Behörde  FOCUS Online
  5. "Geht um Vertrauen in EU":Spahn macht bei Impfzulassung Druck  n-tv NACHRICHTEN
  6. "Mehr zum Thema" ansehen in Google News

Реакция боксёрской общественности на победу Джошуа над Пулевым

Vringe.com

В ночь с субботы на воскресенье объединённый чемпион по версиям WBA/WBO/IBF из Британии супертяж Энтони Джошуа (24-1, 22 КО) успешно защитил титулы, нокаутировав в 9 раунде болгарина Кубрата Пулева (28-2, 14 КО). Своей незамедлительной реакцией на прошедший поединок поделились в Twitter: тренер Тедди Атлас, чемпион во втором полулёгком весе Джозеф Диас, объединённый чемпион суперлёгкого веса Джош Тейлор, чемпион полулёгкого веса Джош Уоррингтон, чемпион лёгкого веса Девин Хэйни, средн...

The Three Best Bets On PointsBet For Bears vs. Texans

SportsMockery.com

If there’s a team the Bears can beat to snap their longest losing streak since 2002, it’s the Houston Texans. The Texans may have an elite QB in Deshaun Watson, but frankly, that’s all that they have this week. By using PointsBet, Chicago sports fans will get the best lines and odds boosts for this […]

SESTŘIH: Slovácko – Sparta 1:2. Hosté slaví po obratu, rozhodl Pavelka

iSport.cz

Fotbalisté Sparty po obratu vyhráli v 11. kole první ligy na Slovácku 2:1. Od 14. minuty prohrávali brankou Václava Jurečky, o dvě minuty později srovnal nejlepší ligový střelec Lukáš Juliš. O výhře Pražanů rozhodl v 84. minutě první soutěžní brankou po návratu ze zahraničí David Pavelka. Sparta se vrátila na druhé místo a ztrácí dva body na vedoucí Slavii, která má k dobru večerní utkání s Libercem. Slovácko prohrálo po čtyřech kolech.