2021

Новости за 19.09.2021

Druhá ztráta Sparty, první výhra Liberce. Hraje se derby Bohemians - Slavia

Tenisové zprávy - iDnes

Sparťanští fotbalisté podruhé za sebou v lize nevyhráli. V souboji pohárových účastníků v osmém kole Fortuna ligy s Jabloncem remizovali 1:1. To Liberec se naopak prvního vítězství dočkal, když otočil duel s Mladou Boleslaví (2:1). Jediným mužstvem, které ještě plně nebodovalo, zůstává Karviná.

Opilci. Hřebejk vyjel na neočkované a zklidnili ho

Parlamentnilisty.cz

Populární filmař Jan Hřebejk ťal do odmítačů očkování. Přišel vskutku s originálními příměry. Prý jen opilci, co si nečistí zuby. „Sobectví a blbost!“ útočil. Pak si ale slovo vzali skuteční vědci. Podle nich je prý hlavně potřeba zjistit, kolik lidí je vůči nákaze imunních a zda děti a mladiství vůbec potřebují vakcíny.

Krutá prohra West Hamu. Ronaldo chtěl po souboji s Coufalem penaltu

iSport.cz

Úchvatný závěr mělo utkání mezi West Hamem a Manchesterem United! „Rudí ďáblové“ zásluhou Jesseho Lingard otočili v 89. minutě skóre a utkání vypadalo jako rozhodnuté, jenže domácí dostali v poslední minutě nastavení možnost srovnat z penalty. Tu však skvělým zákrokem zneškodnil David de Gea. „V hlavě jsem měl, že penaltu musím chytit a povedlo se,“ zářil po výhře 2:1 španělský gólman. V zápase, ve kterém nastoupili i dva čeští reprezentanti Tomáš Souček a Vladimír Coufal, znovu skóroval fenomenální Cristiano Ronaldo.

Golfista Lieser vybojoval na turnaji Dutch Open letos nejlepší 19. místo

Golfista Ondřej Lieser obsadil na turnaji Dutch Open 19. místo a vylepšil si letošní maximum na European Tour. Nejlepší český výsledek na okruhu ale nepokořil, tím zůstává dvanácté místo Filipa Mrůzka ze srpnového Czech Masters na Albatrossu, jímž překonal loňskou Lieserovu třináctou pozici z Ramsau.

Jágr v první lajně dotáhl Rytíře k vítězství a spoluhráči jen smekli klobouk

Sport.cz

Byl to jeho zápas. Kladenské čekání na premiérovou výhru v sezoně ukončil hrající majitel klubu Jaromír Jágr, jenž poprvé v sezoně nastoupil na křídle elitního útoku. Při výhře 3:2 nad Litvínovem měl na chomutovském ledě prsty ve všech gólech domácích Rytířů. U prvního asistoval, další dva už sám dal.

Ganna na MS obhájil zlato v časovce, Černému závod vůbec nevyšel

iSport.cz

Titul mistra světa v časovce obhájil na šampionátu silničních cyklistů v Belgii Filippo Ganna. Pětadvacetiletý Ital zvítězil před domácími jezdci Woutem van Aertem a Remcem Evenepoelem. Josefu Černému úvodní závod letošního MS vůbec nevyšel, jediný český závodník ve startovním poli obsadil až 32. místo.

Klaus byl v nemocnici na kontrole, rovnou navštívil prezidenta Zemana

Česká Pozice

Exprezident Václav Klaus v neděli opět navštívil ÚVN, kam dorazil na kontrolu po hospitalizaci. Bývalý prezident byl v nemocnici z důvodu vysokého tlaku a žaludečních problémů. Během návštěvy Klaus rovnou navštívil současnou hlavu státu Miloše Zemana, který je hospitalizován v ÚVN od úterý kvůli dehydrataci.

Klaus byl v nemocnici na kontrole, rovnou navštívil prezidenta Zemana | Domov - Lidovky

Hlavní události – Zprávy Google (ru)

1. Klaus byl v nemocnici na kontrole, rovnou navštívil prezidenta Zemana | Domov  Lidovky
  2. Klaus se vrátil do nemocnice navštívit Zemana  novinky.cz
  3. Klaus se vrátil do nemocnice. Exprezident přišel na kontrolu, navštívil i vyčerpaného Zemana  Blesk.cz
  4. Václav Klaus se v neděli vrátil do nemocnice. Mluvčí vysvětlil, co se stalo | TN.cz  tn.cz
  5. Exprezident Klaus absolvoval v nemocnici kontrolu a zároveň tam navštívil prezidenta Zemana  ceskatelevize.cz/ct24
  6. Zobrazit... Читать дальше...

Drama rozhodla až devátá série nájezdů. Bod navíc slaví Hradec

Sport.cz

Hokejisté Zlína podlehli v utkání 5. extraligového kola Hradci Králové 2:3 po samostatných nájezdech. Při vítězství Kladna zůstali Berani v nové sezoně jako poslední v soutěži bez výhry a propadli se na dno tabulky. Východočeši si naproti tomu po úvodní porážce 0:1 v Liberci připsali třetí úspěch za sebou.

Stuttgart - Leverkusen 1:3, Radost vystřídal strach! Schick se trefil počtvrté v řadě, pak se zranil - Sport.cz

Sport – Zprávy Google

1. Stuttgart - Leverkusen 1:3, Radost vystřídal strach! Schick se trefil počtvrté v řadě, pak se zranil  Sport.cz
  2. ONLINE: Dortmund hostí Union Berlín. Schick dal čtvrtý gól, ale pak se zranil  iDNES.cz
  3. Bundesliga - souhrn 5. kola: Bayern naložil nováčkovi, Lipsko znovu ztratilo  EuroFotbal.cz
  4. Bundesliga - souhrn 5. kola: Schick rozhodl o další výhře Leverkusenu  EuroFotbal.cz
  5. Zobrazit vše o tomto tématu v aplikaci Zprávy Google

Эксперт по семейному капиталу Светлана Петрова: «Мой путь предпринимателя был прямой, как стрела»

Svět ruskýma očima 628

Outsider Media

Ukrajinismus a otázky jazykovědy * Zima je na krku a plynu málo * Jaderná Austrálie a cena spojenectví Anglosasů

Nejstarší „oděvní firmu“ skrývala marocká jeskyně

Novinky

První stopou byly nástroje: vyrobené z kostí, pečlivě vytvarované, vyhlazené a vyleštěné. Vznikly před 90 až 120 tisíci lety a nalezeny byly v jeskyni Contrebandiers v Maroku, která ukrývala také kožešiny. Jedná se o důkazy o výrobě oděvů, uvedla vedoucí výzkumu Emily Hallettová.

Klaus v nemocnici absolvoval kontrolu, navštívil rovnou prezidenta Zemana

iDNES.cz

Bohemians - Slavia 1:5, hosté prohrávali, po pauze spustili kanonádu - iDNES.cz

Hlavní události – Zprávy Google (com)

1. Bohemians - Slavia 1:5, hosté prohrávali, po pauze spustili kanonádu  iDNES.cz
  2. SESTŘIH: Bohemians - Slavia 1:5. Smršť po pauze, 5 gólů za 21 minut!  iSport.cz
  3. Poločas hrůzy, pak demolice. Slavia ovládla vršovické derby, kopala dvě penalty - Aktuálně.cz  Aktuálně.cz
  4. Slavia si v Ďolíčku otevřela střelnici, poprvé skóroval Krmenčík  ČT sport
  5. VIDEO: Bohemians - Slavia 1:5. Smršť mistra po pauze, 5 gólů za 21 minut!  iSport.cz
  6. Zobrazit vše o tomto tématu... Читать дальше...