2021

Новости за 01.04.2021

Niespodziewany lider tabeli strzelców

SportoweFakty.wp.pl

Żadna z gwiazd europejskiego futbolu nie jest liderem klasyfikacji strzelców eliminacji MŚ 2022. Obsada tej pozycji to obecnie wielkie zaskoczenie.

​Anglia - Polska. Grzegorz Krychowiak poruszył kibiców fryzurą

Interia.pl

Jednym z najczęściej komentowanych elementów meczu Anglia - Polska w ramach eliminacji do mistrzostw świata była fryzura, w jakiej zaprezentował się Grzegorz Krychowiak. W internecie nie brakowało żartów, na temat wyglądu reprezentanta Polski.

Wojciech Szczęsny: Przegrać na Wembley po stałym fragmencie gry to boli

Dziennik

Polscy piłkarze długo remisowali 1:1 z Anglikami. Niestety naszym piłkarzom nie udało się zdobyć cennego punktu w el. MŚ 2022. W 85. minucie straciliśmy gola po rzucie rożnym. "Przyjechać na Wembley i przegrać po stałym fragmencie gry to boli i zostawia duży niedosyt" - podsumował po meczu Wojciech Szczęsny.

Anglia - Polska. Pytanie dziennikarza Interii, Sebastiana Staszewskiego do Paulo Sousy. Wideo

Interia.pl

Przespana pierwsza połowa i gapiostwo po rzucie rożnym kosztowały reprezentację Polski porażkę 1-2 na Wembley z Anglią, choć jeszcze na pięć minut przed końcem cieszyliśmy się z remisu po trafieniu Jakuba Modera. Nikła porażka zespołu, który grał bez lidera Roberta Lewandowskiego nie jest hańbą, ale przeszła nam koło nosa okazja na powtórzenie sukcesu z 1973 r., jakim był remis Orłów Górskiego 1-1.

Dwóch policjantów pozwało Donalda Trumpa

Kresy.pl

Dwóch funkcjonariuszy policji służących w Kapitolu USA złożyło pozew przeciwko byłemu prezydentowi Donaldowi Trumpowi, twierdząc, że podżegał on do zamieszek 6 stycznia i jest odpowiedzialny za fizyczne i emocjonalne obrażenia, których doznali – poinformowała w środę agencja Reuters. Jak poinformowała agencja Reuters, dwóch funkcjonariuszy policji służących w Kapitolu USA złożyło pozew przeciwko byłemu prezydentowi Donaldowi […]

Paulo Sousa komentuje mecz z Anglią. "Musiał podjąć lepszą decyzję" - Sport.pl

Najważniejsze artykuły – Google News (ru)

1. Paulo Sousa komentuje mecz z Anglią. "Musiał podjąć lepszą decyzję"  Sport.pl
  2. PAULO SOUSA PO MECZU Z ANGLIĄ. Konferencja selekcjonera reprezentacji Polski  Łączy nas piłka
  3. Anglia – Polska. 5 wniosków po meczu. Eliminacje MŚ 2022  Onet Sport
  4. Anglia - Polska 2-1. Paulo Sousa: W takich rozgrywkach powinien być VAR!  Interia
  5. Paulo Sousa wskazał przyczynę porażki. "Musimy nad tym popracować"  naTemat.pl
  6. Zobacz wszystkie materiały w aplikacji Wiadomości Google

El. MŚ 2022: Anglia - Polska. Skrót meczu (WIDEO)

Polsatnews.pl (sport)

Polska przegrała z Anglią 1:2 w eliminacjach mistrzostw świata 2022. Bramki dla gospodarzy na Wembley w Londynie zdobyli Harry Kane z rzutu karnego i Harry Maguire w końcówce spotkania. Trafienie dla Biało-Czerwonych - na 1:1 - zanotował Jakub Moder. Zobaczcie skrót meczu Anglia - Polska.

Skrót meczu Anglia - Polska 2:1 [WIDEO]. Moder dał nam chwilę radości

Dziennik Polski

Cudu na Wembley nie było, była za to reprezentacja Polski o dwóch twarzach. Najpierw obejrzeliśmy polski zespół, który przez pierwsze 45 minut nie zdołał oddać strzału i był bardzo pasywny. Po zmianie stron doszło już do małego przebudzenia i nasi piłkarze potrafili przycisnąć rywali. Poskutkowało to bramką na 1:1. W końcówce nieco zaspaliśmy przy stałym fragmencie gry i mecz zakończył się wynikiem 2:1. Zobaczcie skrót meczu Anglia - Polska!

Sousa znów nie trafił ze składem. Anglicy grali na "zaciągniętym ręcznym", a i tak wygrali

Dziennik

Polska przegrała z Anglią 1:2 (0:1) w meczu eliminacji piłkarskich mistrzostw świata, który odbył się na Wembley w Londynie. Bramki dla gospodarzy zdobyli Harry Kane z rzutu karnego i Harry Maguire, a dla biało-czerwonych - na 1:1 - Jakub Moder. Biało-czerwoni słabo zagrali zwłaszcza w pierwszej połowie. Trochę lepiej było po przerwie, kiedy Paulo Sousa dokonał zmian w składzie.

Wojciech Szczęsny: Czujemy duży niedosyt po porażce na Wembley

- Porażka boli, bo przegraliśmy na Wembley po stałym fragmencie gry, ale pokazaliśmy też, że jesteśmy w stanie nawiązać walkę z mocnymi przeciwnikami - podsumował w rozmowie z TVP mecz z Anglią bramkarz reprezentacji Polski Wojciech Szczęsny.

USA: Covid trzecią najczęstszą przyczyną śmierci

Interia.pl

Amerykańskie Centra Kontroli i Prewencji Chorób (CDC) poinformowały, że wywoływany przez koronawirusa SARS-CoV-2 COVID-19 był w 2020 roku trzecią najczęstszą przyczyną zgonu w Stanach Zjednoczonych. Więcej śmierci spowodowały tylko choroby serca i nowotwory.

USA: Covid trzecią najczęstszą przyczyną śmierci - Interia

1. USA: Covid trzecią najczęstszą przyczyną śmierci  Interia
  2. Covid-19 na trzecim miejscu wśród najczęstszych przyczyn śmierci w USA  polsatnews.pl
  3. Koronawirus. USA: pogarsza się sytuacja epidemiczna  Wiadomości - Onet
  4. Pogarsza się sytuacja epidemiczna w USA. "Wojna nie została zakończona"  polsatnews.pl
  5. Koronawirus. USA: pogarsza się sytuacja epidemiczna - Wiadomości  Onet

ATP w Miami: Jannik Sinner pierwszym półfinalistą

Włoch Jannik Sinner, 31. tenisista w światowym rankingu, został pierwszym półfinalistą turnieju ATP 1000 w Miami. W ćwierćfinale pokonał reprezentanta Kazachstanu Aleksandra Bublika 7:6 (7-5), 6:4.

Лидер движения «Всеармянский фронт» Аршак Карапетян 24 мая 2024 года встретился с членами Координационного совета российско-армянских организаций России и политологами

BARRERA Z MORALESEM PO RAZ CZWARTY - BĘDĄ KOLEJNE POKAZÓWKI

Bokser.org (Boxing in Poland)

Świat boksu pokazówkami stoi... Wszystko zaczął Tyson z Jonesem Juniorem, ogłoszono starcia Cotto z Marquezem i Chaveza seniora z Camacho Jr, a teraz dopinana jest 4. walka legend - Erika Moralesa (52-9, 36 KO) z Marco Antonio Barrerą (67-7, 44 KO).

Anglia - Polska 2-1. Wojciech Szczęsny: Porażka po stałym fragmencie gry boli

Interia.pl

W meczu el. MŚ 2022 Polacy przegrali z Anglikami na Wembley 1-2. Podopieczni Garetha Southgate'a wywalczyli zwycięstwo w 85. minucie, gdy Wojciecha Szczęsnego pokonał Harry Maguire. Nasz bramkarz przyznał, że obrońca rywala uderzył zbyt mocno, co odebrało mu szansę na dobrą interwencję.

Jakub Moder komentuje gola strzelonego na Wembley

Sport.pl

- Gol na Wembley to super uczucie, ale nic nie dał - stwierdził w rozmowie dla TVP Sport strzelec jedynej bramki dla reprezentacji Polski na Wembley Jakub Moder. Polacy przegrali z Anglią 1:2 (0:1) w meczu eliminacji mistrzostw świata, ale dobra gra w drugiej części meczu sprawia, że można być z tego spotkania choćby częściowo zadowolonym. - Szkoda, że po takiej drugiej połowie wyjeżdżamy z Wembley bez niczego - wskazał Kamil Jóźwiak.