2021

Новости за 29.08.2021

Memoriał Radosława Ciemięgi: Wygrane Jokera i Legionovii w drugim dniu

Siatka.org (Strefa Siatkówki – Mocny Serwis)

W drugim dniu Memoriału Radosława Ciemięgi Joker Świecie okazał się lepszy od Pałacu Bydgoszcz. Podopieczne trenera Piotra Mateli zdołały wygrać tylko jednego seta.  Gospodynie imprezy, siatkarki KS Piła były z kolei tylko tłem dla Legionovii. Ekipa trenera Błażeja Kubiaka tylko w secie trzecim zdobyła 10 oczek.   W mecz lepiej weszły siatkarki ze Świecia (6:2). […]

Wirtualnemedia: Facebook chce powołać komisję ds. wyborów

Wgodpodarce

New York Times: władze Facebooka konsultują swoje zamiary z naukowcami i ekspertami, którzy mieliby jako specjaliści zasiadać w nowej komisji, aby doradzać Facebookowi we wszelkich sprawach związanych z wyborami na świecie

Serie A: Sensacyjna porażka Juventusu Turyn z Empoli

Polsatnews.pl (sport)

Piłkarze Juventusu Turyn niespodziewanie przegrali na własnym stadionie z beniaminkiem Empoli z 0:1 w sobotnim meczu 2. kolejki włoskiej ekstraklasy. Wojciecha Szczęsnego w 21. minucie pokonał Leonardo Mancuso.

Katastrofa Juventusu! Przegrał u siebie z beniaminkiem. Żurkowski miał w tym udział [WIDEO] - Sport.pl

Najważniejsze artykuły – Google News (com)

1. Katastrofa Juventusu! Przegrał u siebie z beniaminkiem. Żurkowski miał w tym udział [WIDEO]  Sport.pl
  2. Serie A. Kompromitacja Juventusu. Historyczna wygrana Empoli w Turynie  Onet Sport
  3. Kłopoty Juventusu w Serie A! Beniaminek postawił się faworytowi  Interia
  4. Serie A: gwizdy w Turynie. Gra Juventusu była koszmarem  WP SportoweFakty
  5. Juventus sensacyjnie przegrał z beniaminkiem! Niezły występ Wojciecha Szczęsnego nie wystarczył [WIDEO]  Meczyki
  6. Zobacz wszystkie... Читать дальше...

Jak rozliczyć subwencję z Polskiego Funduszu Rozwoju

Rzeczpospolita

Czy przedsiębiorcy zapłacą podatek od otrzymanej dotacji z Tarczy Finansowej PFR? Kto może ubiegać się o całkowite umorzenie subwencji i w jakim terminie powinien to zrobić – na m.in. te pytania odpowiadają prawniczki z Kancelarii Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy.

Doda z przebojem lata Polsatu i RMF FM. Oto z kim wygrała. Zasłużenie? - Muzyka - Onet

Najważniejsze artykuły – Google News (ru)

1. Doda z przebojem lata Polsatu i RMF FM. Oto z kim wygrała. Zasłużenie? - Muzyka  Onet
  2. Kto zdobył tytuł Przeboju Lata RMF i Polsatu? Magiczne Zakończenie Wakacji w Kielcach [WYNIKI, RELACJA]  Interia
  3. Odważny występ Dody podczas koncertu Przebój Lata RMF FM i Polsatu. Co za strój! Artystka podkreśliła  Plotek.pl
  4. Kto zdobędzie tytuł Przeboju Lata RMF i Polsatu? Magiczne Zakończenie Wakacji w Kielcach [WYNIKI, RELACJA]  Interia
  5. Przebój Lata RMF FM i Polsatu 2021... Читать дальше...