2021

Новости за 27.11.2021

ITF Monastir: Bez Polaka w finale

Net

W półfinałach w Monastyrze (Turcja) Guy Den Ouden (Holandia) pokonał 6:4, 6:2 Martyna Pawelskigo. W pierwszym secie były trzy breaki, dwa dla Holendra. Polak nie wygrał podania na 5:5. W drugiej partii dwa breaki dla rywala. Spotkanie trwało 68 minut. Gabriel Decamps (Brazylia) ograł 1:6, 6:3, 6:0 Maksa Kasnikowskigo. W pierwszej odsłonie dwa breaki dal naszego zawodnika, nie […]

ITF Milovice: Chwalińska była blisko tytułu

Net

W finale debla turnieju w Milovicach (Czechy) para Hosogi/Matsuda pokonała 3:6, 6:2, 10:8 duet Chwalińska/Noskova. W pierwszym secie trzy breaki, dwa dla Polki i Czeszki, kluczowy był gem ósmym. W drugiej partii rywalki uzyskały dwa przełamania. W trzeciej odsłonie Japonki odrobiły z wyniku 4:7. Spotkanie trwało 78 minut. Fiinał Hosogi/Matsuda – Chwalińska/Noskova 3:6, 6:2, 10:8

MARIUSZ WACH O WALCE Z KRÓLEM NOKAUTU MACHMUDOWEM

Bokser.org (Boxing in Poland)

Arslanbek Machmudow (13-0, 13 KO) demoluje kolejnych rywali. Czy znany z betonowej szczęki Mariusz Wach (36-7, 19 KO) będzie tym, który zatrzyma marsz nokautującej maszyny z Rosji? Pojedynek Wach vs Machmudow już 22 stycznia w Kanadzie.

Lechia na kolanach! Ależ mecz w Szczecinie!

Interia.pl

Pogoń Szczecin zdeklasowała Lechię Gdańsk w meczu na szczycie Ekstraklasy. „Portowcy” wygrali 5-1 i momentami, zwłaszcza w drugiej połowie, wyglądali jak zespół o kilka klas lepszy.

Gdyby nie to, Stoch byłby wyżej

SportoweFakty.wp.pl

Po sobotnim konkursie PŚ w Ruce możemy powiedzieć - szkoda, że były w nim przeliczniki. Gdyby nie było dodatkowych punktów za belkę i wiatr, to Kamil Stoch byłby sklasyfikowany wyżej niż na 8. miejscu.

Morawiecki oskarża Łukaszenkę. "To nie jest w porządku"

Dziennik

Polski premier dostrzega obecnie jedność w Europie w sprawie polityki migracyjnej. "Większość krajów UE, z wyjątkiem jednego czy dwóch, zrozumiała, że nie możemy mieć polityki otwartych drzwi i wielokulturowości" - ocenił Mateusz Morawiecki w rozmowie z niemiecką agencją dpa.

I liga M: Niewykorzystana szansa SMS-u, dwa punkty AGH

Siatka.org (Strefa Siatkówki – Mocny Serwis)

Siatkarze SMS-u PZPS Spała prowadzili już w Krakowie z miejscową AGH 2:0, a w czwartym secie 24:21, ale nie zdołali przypieczętować wygranej. Dwa punkty zostały w Krakowie, zatem została podtrzymana dobra passa podopiecznych Andrzeja Kubackiego.   Początek meczu należał do gospodarzy, którzy dzięki zbiciom Karola Borkowskiego i Dawida Dulskiego zaczęli budować sobie przewagę (6:3). Przyjezdni […]

Liga rosyjska. Grzegorz Krychowiak zmarnował rzut karny

Dziennik

Grzegorz Krychowiak nie wykorzystał rzutu karnego, a jego FK Krasnodar zremisował na wyjeździe z FK Chimki 3:3 w 16. kolejce rosyjskiej ekstraklasy. Piłkarz reprezentacji Polski rozegrał całe spotkanie.

Krispol Września 1-3 Legia Warszawa

Legioniści

W meczu 11. kolejki Tauron 1. ligi Legia Warszawa wygrała z Krispolem Września 3-1 i zajmuje obecnie 5. miejsce w tabeli. To 6. zwycięstwo siatkarzy Legii w 7 ostatnich spotkaniach. Za tydzień legioniści zmierzą się na wyjeździe z Mickiewiczem Kluczbork.