2023

Новости за 27.03.2023

Opatrzność i Świderski. Reakcja Fernando Santosa mówi wszystko

Sport.pl

Albańczycy w końcówce meczu nie trafili w bramkę, a Fernando Santos złożył ręce jak do modlitwy. Opatrzności bowiem Polscy zawdzięczają zwycięstwo 1:0 w drugim eliminacyjnym spotkaniu Euro 2024. Ich gra wciąż martwi, ale nad problemami będą rozmyślać z trzema punktami w kieszeni. Tyle dobrego. Duży w tym udział Karola Świderskiego i Bartosza Salamona.

Wędkarstwo to nie hobby, to styl życia! Zobaczcie najlepsze MEMY o wędkarzach. Nowy sezon 2023 [28.03]

Dziennik Polski

Sezon wędkarski trwa w zasadzie cały rok, choć nie każdy lubi zimowe połowy. W mediach społecznościowych pełno zdjęć z udanych wypraw- i to nie tylko w kraju, bo furorę w ostatnich latach robią wędkarskie wyprawy po całym świecie. To coś więcej niż hobby, to styl życia, którym zaraża się coraz więcej osób. Nie wierzycie? Zobaczcie najzabawniejsze wędkarskie memy. Wędkarze mają do siebie dystans i potrafią się śmiać sami z siebie! Jak mówią, "żadna kobieta nie ma szans dostać tyle uwagi, co spławik w bezwietrzny dzień"!

Polska - Albania. Skrót meczu (WIDEO)

Polsatnews.pl (sport)

Reprezentacja Polski zmierzyła się z Albanią w meczu drugiej kolejki eliminacji Euro 2024. Biało-Czerwoni wygrali 1:0. Zobaczcie skrót meczu Polska - Albania.

Lewandowski nie zachwycił

SportoweFakty.wp.pl

Polska pokonała Albanię 1:0 w drugim meczu eliminacji mistrzostw Europy 2024. Eksperci na Twitterze chwalą po spotkaniu Karola Świderskiego. Niektórym nie podobał się występ Roberta Lewandowskiego.

Małgorzata Kożuchowska odebrała medal od ministra kultury - Pudelek

Najważniejsze artykuły – Google News (com)

1. Małgorzata Kożuchowska odebrała medal od ministra kultury  Pudelek
  2. Kożuchowska ledwo wróciła do Polski, a tu taka sensacja! Spływają gratulacje!  Pomponik.pl
  3. Małgorzata Kożuchowska wyróżniona przez Piotra Glińskiego. Wielki honor!  Plejada.pl
  4. Warszawa. Wicepremier Piotr Gliński wręczył twórcom kultury medale "Zasłużony Kulturze Gloria Artis"  e-Teatr.pl
  5. Małgorzata Kożuchowska dostała medal Gloria Artis od Piotra Glińskiego  Rozrywka Radio ZET
  6. Zobacz... Читать дальше...

Balcerowicz musi wrócić!

Salon24

Balcerowicz wrzucił granat do deMOkratycznego szamba: https://twitter.com/LBalcerowicz/status/1639933911860953088 Warto przeczytać komentarze pod tym twittem - diagnozą. Nawet nie chodzi o to, że co bardziej gamoniowaci deMOkraci zapisali Balcerowicza do Konfederacji i...

Fernando Santos był spokojny, ale puściły mu nerwy. Druga połowa go rozwścieczyła

Sport.pl

W pierwszej połowie były spokój i taktyczne wskazówki, po przerwie dominowały nerwy i machanie rękoma. Na Stadionie Narodowym Fernando Santos długo nie przypominał samego siebie z meczu w Pradze, aż w końcu i jemu puściły nerwy. Najważniejsze, że na końcu Portugalczyk mógł podnieść rękę w geście triumfu po zwycięstwie 1:0 z Albanią.

Polska - Albania 1:0. Skuteczne zmiany i Lewandowskiego cień [WNIOSKI]

W poniedziałek reprezentacja Polski odniosła pierwsze zwycięstwo za kadencji nowego selekcjonera Fernando Santosa. Na PGE Narodowym Biało-Czerwoni pokonali Albanię 1:0 po golu Karola Świderskiego. Blamaż w Pradze i skromne zwycięstwo w Warszawie nie dały nam odpowiedzi, a wręcz więcej pytań dotyczących kadry. Słabo, po raz kolejny, zagrał kapitan Robert Lewandowski. Czego dowiedzieliśmy po tym meczu?

Zwycięstwo na Narodowym. Polska pokonała Albanię

Salon24

Polska-Albania: 1:0 W 41. minucie meczu Polska-Albania na Stadionie Narodowym w Warszawie Karol Świderski po strzale Jakuba Kamińskiego w słupek "poprawił" i tym sposobem dał Polsce zwycięstwo w meczu z Albanią....

Duży progres Polaków w tabeli

Reprezentacja Polski podniosła się po fatalnej inauguracji i w 2. kolejce eliminacji Euro 2024 w grupie E odniosła pierwsze zwycięstwo. To dało jej duży progres w tabeli.

Новый транспортный хаб начали строить Казахстан, РФ и Китай

Memy po meczu Polska — Albania. Internauci jak zawsze w formie! - Przegląd Sportowy Onet

Najważniejsze artykuły – Google News (ru)

1. Memy po meczu Polska — Albania. Internauci jak zawsze w formie!  Przegląd Sportowy Onet
  2. Lewandowska kibicuje z Rozenek na loży VIP. "Perfekcyjna" żywo gestykulowała. Jest też siostra Lewego  Plotek.pl
  3. Rewolucja. Takim składem mamy zagrać z Albanią  Sportowefakty
  4. El. Euro 2024, Polska – Albania. Transmisja z atmosferą stadionu  TVP SPORT
  5. Anna Lewandowska jest na trybunach. Uwagę zwraca jeden szczegół  Wp.pl
  6. Zobacz wszystkie materiały w aplikacji Wiadomości... Читать дальше...

Sensacja w grupie Polski

Nie tego spodziewali się Czesi po zdominowaniu Polaków w poprzednim meczu. Nasi południowi sąsiedzi pokazali gorsze twarze w starciu z Mołdawią. Tworzyli niewiele sytuacji podbramkowych i niespodziewanie zremisowali z kopciuszkiem 0:0.

Męczarnie Francji w Dublinie

Piękny gol Benjamina Pavarda sprawił, że Francja pokonała na wyjeździe Irlandię 1:0 i po dwóch kolejkach ma komplet punktów w eliminacjach do Euro 2024. Trójkolorowi do końca drżeli jednak o korzystny wynik.