Июль
2017

Новости за 02.07.2017

Němci ovládli Pohár FIFA, v nervózním finále udolali Chile

Fotbalisté Německa slaví premiérový titul na Poháru FIFA. Ve finále v Petrohradu porazili úřadující mistři světa výběr Chile 1:0, vítězný gól vstřelil ve 20. minutě Lars Stindl.

Další články k tématu:
  • Portugalci otočili bitvu s Mexikem a na Poháru FIFA skončili třetí
  • Zlatý víkend pro Německo? Může být. Trochu překvapení, připouští Löw
  • Němci nastříleli Mexiku čtyři góly. Ve finále Poháru FIFA vyzvou Chile
  • Umím chytat, dokázal kritikům. Hrdina Bravo zneškodnil tři penalty... Читать дальше...

Portugalci otočili bitvu s Mexikem a na Poháru FIFA skončili třetí

Už se zdálo, že Pohár FIFA skončí pro fotbalisty Portugalska fiaskem. Těsně před koncem základní hrací doby moskevského souboje o třetí místo prohrávali úřadující mistři Evropy vlastním gólem Neta s Mexikem 0:1. Ale Pepe v nastavení vyrovnal a vítězný gól trefil v prodloužení z penalty Adrien Silva.