Июль
2017

Новости за 30.07.2017

Rosický: Mohl to být krásný večer, ale finále je úplně zkažené

Den před utkáním se s trenérem dohodl: zkusíme to. A tak se fotbalová Letná v zápase s Bohemians (1:1) znovu po necelém roce dočkala Tomáše Rosického. Sám jako by se té chvíle nemohl dočkat: už při rozcvičení na chvíli vběhl dva metry do hřiště. A když naskočil „oficiálně“, lidé skákali nadšením a tleskali.

Další články k tématu:
  • Sparta na úvod ligy zklamala, Plzeň zářila a Slavii spasila penalta
  • Sparta - Bohemians 1:1, hrál Rosický, hosté srovnali po zaváhání gólmana

Mladá Boleslav - Olomouc 1:2, i druhý nováček vyhrál, oba góly dal Falta

V kvalifikaci o Evropskou ligu vyhráli všechny tři dosavadní zápasy, start do domácí soutěže však mladoboleslavským fotbalistům nevyšel. V prvním kole podlehli nováčkovi z Olomouce 1:2.

Liberec - Zlín 1:0, až v závěru se proti devíti prosadil Pulkrab

Většinu zápasu hráli v deseti, posledních dvacet minut do konce v devíti a dlouho se drželi, ale nakonec zlínští fotbalisté bezbrankovou remízu neubránili. V prvním kole podlehli v Liberci 0:1, když jediný gól dal šest minut před koncem Pulkrab.

Za Spartu může naskočit Rosický, Zlín dohrává v Liberci v devíti

Fotbalová liga má na programu tři utkání 1. kola, v neděli se představí tři pohároví zástupci. Nejsledovanějším soubojem je malé pražské derby mezi Spartou a Bohemians, které má výkop od 19.00. O dvě hodiny dřív se hrají duely Liberec - Zlín a Boleslav - Olomouc. Všechna utkání můžete sledovat v on-line reportážích.

Sedm změn v sestavě: souhra vázla, ale nakonec Slavii risk vyšel

Vyčítavé pohledy po přihrávkách do prostorů, kam nikdo nenaběhl, zbytečné ztráty míče, váznoucí souhra. Fotbalový mistr nevstoupil do ligy nijak přesvědčivě, Slavia v sobotu porazila Teplice jen 1:0 gólem ze sporné penalty. Kouč šetřil sedm hráčů základní sestavy a náhradníkům se nedařilo tak jako oporám.