28 29
30

Новости за 03.04.2018

Ronaldo střílí druhý gól úžasnými nůžkami, Bayern otáčí duel v Seville

Fotbalisté Realu Madrid hrají ve čtvrtfinále Ligy mistrů proti Juventusu, jde o reprízu loňského finále, které vyhráli Španělé. Ve druhém úterním utkání hrají fotbalisté Bayernu Mnichov v Seville. Oba zápasy začínají ve 20.45.

Další články k tématu:
  • Repríza finále. Snad to teď bude jinak, doufá Buffon před bitvou s Realem
  • Los Ligy mistrů: repríza finále, anglický souboj i Schick proti Barceloně

Franěk podle komise rozhodčích upřel Dukle proti Olomouci penaltu

Fotbalový sudí Pavel Franěk podle komise rozhodčích chyboval v pátečním utkání 22. kola první ligy mezi Duklou Praha a Sigmou Olomouc. V osmé minutě měl ve prospěch domácích nařídit penaltu.

• Dukla - Olomouc 2:3, domácí vedli, pak je hattrickem skolil Řezníček
  • Odhodili pochyby. Fotbalová Olomouc zabrala v pravý čas

Liberec jásá... a Sparta závidí. Jak mladý střelec Pulkrab dál udivuje

Důvodů, proč se fotbalová Sparta nebývale souží, je spousta. Jeden z nich se nabízí při pohledu na tristní jarní bilanci útočníků. Josef Šural, Václav Kadlec, David Lafata? Nikdo z nich se ještě ve druhé části sezony netrefil. Jen zelenáč Václav Drchal si užil radost z gólu, ale od té doby ze sestavy vymizel.