28 29
30

Новости за 04.04.2018

Liverpool drží skvělý výsledek, Řím inkasuje v Barceloně čtvrtý gól

Poločas hrůzy má za sebou nejlepší mužstvo nejnáročnější ligové soutěže světa. Manchester City, takřka jistý šampion Premier League, v úvodním čtvrtfinále Ligy mistrů prohrává v Liverpoolu 0:3 po poločase. Ve druhém středečním utkání Barcelona vede nad AS Řím 1:0. Druhé poločasy můžete sledovat v on-line reportážích.

Další články k tématu:
  • Liverpool vs. Manchester, bitva ofenzivních mašin. A zahraje si Schick?
  • Ronaldo v úžasu. Nejhezčí gól i moment, který v kariéře nezažil
  • Famózní Ronaldo táhl Real. Читать дальше...

Nespokojenost v Plzni. Ale liga je zvláštní, jak je vyrovnaná, říká Vrba

Byť v souboji prvního s posledním týmem první ligy plzeňští fotbalisté v Ostravě v dohrávce 19. kola remizovali 0:0, zvýšili svůj náskok v čele první ligy na deset bodů. „Relativní klid máme, ale jak jsem slyšel naše vedení, tak asi ne...,“ řekl plzeňský trenér Pavel Vrba.