28 29
30

Новости за 23.04.2018

Žitný se znovu opět trefil, a tak Teplice urvaly aspoň bod

Teplickým fotbalistům v hlavách ještě duněl řev trenéra Daniela Šmejkala. Ten je o přestávce pořádně seřval. „Tak zlý jsem na ně ještě nebyl,“ přiznal kouč. A výsledek? Tepličtí hned z prvního útoku snad po 26 vteřinách druhé půle vyrovnali, když akci střelou z jedenácti metrů zakončil Patrik Žitný.

Další články k tématu:
  • Karviná - Teplice 1:1, šestá remíza jara, domácí nevyužili početní výhodu
  • Teplice jsou pro nás nepříjemný soupeř. Zlomíme to, věří kouč Karviné

Desetigólová přestřelka mezi Bristolem a Hullem skončila remízou

Málokdy se ve fotbalovém zápase urodí deset gólů. Ještě ojedinělejší je, že takové utkání skončí remízou. Ačkoliv Bristol vedl krátce po poločase zápasu 44. kola druhé anglické ligy už o dvě branky, nakonec musel v nastaveném čase dohánět ztrátu a proti Hullu vydřel bod po výsledku 5:5.