28
29 30 31

Новости за 07.12.2018

Dukla - Příbram 1:2, domácí vedli, hosté i díky penaltě skóre otočili

Fotbalisté pražské Dukly propásli možnost poprvé v letošním ligovém ročníku opustit sestupové příčky. Nad Příbramí od 54. minuty vedli, ale nováček během sedmi minut skóre otočil. Z penalty vyrovnal Rezek a vítězství trefil Fantiš.

Další články k tématu:
  • Příbram hraje na Dukle, hrozí jí propad na sestupovou příčku

Zlín - Plzeň 0:2, góly v úvodu a mistr si v klidu došel pro výhru

Dva góly během pěti minut v úvodu utkání usnadnily plzeňským fotbalistům předehrávku 18. kola první ligy. Ve Zlíně vedli 2:0 už po osmi minutách. Domácí se ze šoku vzpamatovali až po přestávce, ale mistr zápas vzadu na nulu celkem v pohodě dohrál a zvítězil.