28
29 30 31

Новости за 11.12.2018

Na Galatasaray padají góly z penalty, Schalke hostí Lokomotiv

Scénářů je hodně, až se některý z nich naplní, jeden z velkých klubů bude smutný. Fotbalová Liga mistrů před úterní půlnocí pozná řešení nejzamotanější skupiny, v níž jsou Liverpool, Neapol a Paris St. Germain. Od 21.00 můžete rozuzlení sledovat v online reportážích. Dvě utkání Schalke - Lokomotiv a Galatasaray - Porto mají výkop už od 18.55.

Další články k tématu:
  • Poslední tajenky Ligy mistrů. Liverpool a Tottenham bojují o postup
  • Není výhra jako výhra. V Liverpoolu teď týrají mozky... Читать дальше...

Naposledy v Lize mistrů, na jaře dál v Evropě? Plzeň chce po Římu slavit

Místo večerního tréninku v promrzlých Štruncových sadech raději dopolední příprava ve vlastním areálu Trigoria na jihu Říma. Fotbalisté italského AS se chystají na poslední podzimní duel v Lize mistrů proti Plzni.

• Klub jedné ikony. Plzeň čeká boj s týmem Franceska Tottiho
  • V pivní Lize mistrů předčila Plzeň i Madrid, Řím i Moskvu
  • Úleva pro Plzeň, šance pro Schicka. AS Řím se zranili Džeko i El Shaarawy
  • CSKA - Plzeň 1:2, obrat po půli přinesl velkou... Читать дальше...

V pivní Lize mistrů předčila Plzeň i Madrid, Řím i Moskvu

S unikátním projektem přišla plzeňská Viktoria, když ve spolupráci s pivovarem Gambrinus uspořádala pivní Ligu mistrů. Jedenáctka degustátorů hodnotila piva ze zemí soupeřů v Lize mistrů – vedle toho domácího šlo o ruskou Baltiku, italský Peroni Nostro Azzurro a madridský Mahou Clásica.

Jedenadvacítka se v kvalifikaci znovu utká s Chorvaty a Řeky

Fotbalová reprezentace do 21 let v kvalifikaci o postup na mistrovství Evropy 2021 narazí na soupeře, kteří ji v té poslední vyřadili. Opět bude bojovat proti Chorvatsku a Řecku, znovu má i San Marino, dalšími soupeři jsou Skotsko a Litva. Rozhodl o tom los.