28
29 30 31

Новости за 08.12.2018

Slavia - Mladá Boleslav 1:0, domácím k vedení pomáhá penalta

Slávističtí fotbalisté mají v čele ligy jen nejtěsnější náskok. Pokud v dnešním utkání 18. kola porazí Mladou Boleslav, na druhou Plzeň budou mít zase čtyři body k dobru. Utkání můžete od 17.00 sledovat v online reportáži.

Baník se dotáhl na třetí Jablonec, který selhal v Karviné

Baník Ostrava využil zaváhání svých konkurentů v boji o třetí příčku, jako jediný zvítězil, když v 18. kole porazil Bohemians a dotáhl se na Jablonec. Ten překvapivě podlehl na hřišti poslední Karviné. V třetím sobotním utkání Olomouc zdolala Slovácka. Od 17.00 můžete sledovat souboj Slavie s Boleslaví.

Olomouc - Slovácko 1:0, důležitou výhru trefil Nešpor už v úvodu duelu

Olomoučtí fotbalisté po čtyřech zápasech vyhráli, v přímém souboji dvou týmů bojujících o záchranu porazili Slovácko 1:0 gólem Nešpora z úvodu utkání a na soupeře se bodově dotáhli.