24
25 26 27 28 29 30 31

Новости за 15.07.2020

Karvinští fotbalisté jsou zdraví, dohrání ligy nic nebrání

Fotbalová liga má znovu zelenou. Dohrání závěrečných dvou kol skupiny o záchranu a startu následné baráže momentálně nic nebrání. Karvinští fotbalisté, kvůli nimž byly boje v suterénu odloženy, jsou zdraví. Příští čtvrtek 23. července se může zase hrát.

Záložník Jankto asistoval u dvou gólů Sampdorie při výhře nad Cagliari

Český záložník Jakub Jankto pomohl v utkání 33. kola italské fotbalové ligy dvěma gólovými asistencemi k výhře Sampdorie Janov nad Cagliari 3:0. AC Milán zdolal Parmu 3:1 a bodově se dotáhl na šestou příčku, která zajišťuje účast v Evropské lize. Ta patří Neapoli, jež ztratila body po remíze 1:1 v Boloni, za kterou nastoupil Ladislav Krejčí.

ONLINE: Tottenham zvítězil nad Newcastlem, Arsenal hraje s Liverpoolem

Fotbalisté Tottenhamu navázali na nedělní triumf v derby s Arsenalem a v anglické lize zvítězili v Newcastlu 3:1. Utkání 36. kola vyhrál i Manchester City, který porazil Bournemouth 2:1. Wolverhampton neudržel vedení v Burnley, které díky penaltě v šesté nastavené minutě vyrovnalo na konečných 1:1. Útočník Matěj Vydra odehrál za Burnley druhý poločas.Od 21.15 hraje Arsenal proti Liverpoolu. Sledujte podrobný online přenos.

Jak se loučil Sivok. S kariérou jsem spokojený z 80 procent, ohlédl se

Už dávno to není divoký fotbalový rebel. Zklidnil se na hřišti i mimo něj a ve druhé polovině své kariéry se z něho stal poctivý profesionál, který jde příkladem ostatním. I na domluvený rozhovor dorazí s předstihem. „Radši o deset minut dřív než o pět později,“ usměje se 36letý Tomáš Sivok a dáme se do řeči.

Omilostnění City? Skončete ten cirkus, říká Mourinho. Guardiola žádá omluvu

Ta zpráva vzbudila ve fotbalovém prostředí vlnu reakcí. Úlevu u zástupců, trenérů a hráčů Manchesteru City, kteří u sportovní arbitráže CAS v Lausanne uspěli s odvoláním proti dvouletému zákazu startu v Lize mistrů. A naopak znepokojení u soupeřů, jimž se nelíbí ohýbání pravidel.

Fotbalové Ústí bude trénovat Jarošík: Škoda, že se toho nedožil táta

Novým trenérem fotbalového Ústí se podle očekávání stal Jiří Jarošík. Bývalý reprezentant, majitel mistrovských titulů ze čtyř zemí, jenž zažil slavnou éru londýnské Chelsea, podepsal s druholigovým týmem roční smlouvu s opcí na další víceletou spolupráci.

Data řvou stačí, já přidej. Jak fotbalisté Brna trénují kondici

Dva měsíce přípravy, jediný zápas a pak karanténa. Po ní pro změnu anglický model dvou či tří utkání týdně a nakonec dvoutýdenní pauza s následným vrcholem sezony. Kondiční příprava fotbalistů Zbrojovky Brno tak během druholigového jara jednou znamenala vytížení hráčů, poté na ni pro změnu nezbýval čas.

Úvahy a debaty o přestupu útočníka Schicka nabraly nový směr: Milán!

Je to pro fotbalového útočníka Patrika Schicka zatraceně našlapané léto. Prodloužená bundesliga se mu protáhla do konce června, následovala rychlá dovolená, na víkend se chystá svatba a v půlce srpna už by měl hrát za Lipsko čtvrtfinále Ligy mistrů. A nebo to bude jinak? Dost možná ano!

Giroudova trefa zařidila výhru Chelsea nad sestupujícím Norwichem

Fotbalisté Chelsea zdolali ve 36. kole anglické ligy díky gólu Oliviera Girouda z nastavení první půle sestupující Norwich 1:0 a upevnili si třetí místo v tabulce. Dva zápasy před koncem má londýnský tým čtyřbodový náskok před svými rivaly o Ligu mistrů Leicesterem a Manchesterem United.Ti ale mají ještě jedno utkání k dobru.