24
25 26 27 28 29 30 31

Новости за 19.07.2020

Chelsea přehrála United a vyzve Arsenal ve finále Anglického poháru

Fotbalisté Chelsea se po výhře nad Manchesterem United 3:1 stali druhými finalisty Anglického poháru. O trofej se utkají s Arsenalem 1. srpna v londýnském Wembley a budou usilovat o deváté prvenství v soutěži. Jejich finálový soupeř, který v sobotu vyřadil obhájce z Manchesteru City, je s 13 primáty rekordmanem FA Cupu.

Bournemouth nezvládl bitvu se Southamptonem, Tottenham přehrál Leicester

Fotbalisté Southamptonu vyhráli v 37. kole anglické ligy na hřišti Bournemouthu 2:0. Poražení domácí se tak na předposlední pozici výrazně přiblížili sestupu. Ve druhém nedělním duelu Leicester podlehl Tottenhamu 0:3 a po dohrání kompletního programu kola může přijít o čtvrté místo zajišťující účast v Lize mistrů.

Arsenal rekordně, zas je v pohárovém finále. Postup zařídil Aubameyang

Fotbalisté Arsenalu si zahrají rekordní 21. finále Anglického poháru. V semifinále na prázdném Wembley porazili 2:0 úřadujícího vítěze Manchester City, jenž tak po Premier League neobhájí loňské prvenství ani v poháru. Londýňané jsou s třinácti tituly nejúspěšnějším týmem soutěže.