16
17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

Новости за 22.08.2020

Tři výhry hostů, fotbalovou ligu začala dobře Sparta, Slovácko i Teplice

Nový ročník fotbalové ligy začal. Přesvědčivým vítězstvím Sparty, která na hřišti nováčka v Brně dala za prvních pětatřicet minut čtyři góly. Vydřenou výhrou Olomouce nad Libercem. Obratem Slovácka v derby ve Zlíně. Třemi góly Teplic v Příbrami. Už v pátek Plzeň zdolala Opavu.

Brno - Sparta 1:4, nováček v první půli nestíhal, dva góly dal Dočkal

Sparťanští fotbalisté vstoupili do nového ročníku pravou nohou. Za přesvědčivé vítězství 4:1 v úvodním kole Fortuna ligy v Brně vděčí vydařenému začátku, ve 35. minutě vedli už 4:0, když dva góly dal kapitán Dočkal. Po přestávce hosté ubrali, nováček se zlepšil a první zápas mezi elitou po dvou letech dohrál důstojně.

Druhé kolo testů na covid bylo negativní, Ostrava i Bohemians mohou hrát

Sobotní druhé kolo testů na nákazu novým typem koronaviru ve fotbalových týmech Baníku Ostrava a pražských Bohemians 1905 přineslo negativní výsledky. Oba kluby o tom informovaly na sociální síti Twitter. Baník může nastoupit k nedělnímu utkání nového ligového ročníku v Karviné, Bohemians se mohou představit proti Mladé Boleslavi.

Stříhání o penaltu. Čermák neuspěl, zato Bucha ano

Byla to scénka jako z filmu Páni kluci. Plzeňští záložníci Pavel Bucha a Aleš Čermák si po odpískané penaltě střihli hru „kámen - nůžky - papír“. Vyhrál Čermák, který však z puntíku napálil jen břevno opavské branky.

Zlínský kanonýr Poznar má před sebou další metu: deset branek

Tři přesné zásahy, tři výhry. Když se trefil Tomáš Poznar v ligovém derby proti Slovácku, kynul z toho fotbalistům Zlína vždy plný bodový zisk. Gólovou bilanci proti odvěkému rivalovi si může kanonýr Fastavu vylepšit už dnes na Letné.