16
17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

Новости за 27.08.2020

Pivarník varuje Brno: Nemůže se stát, že tým postoupí a nemá nachystané posily

Zbrojovku vedl v sestupové sezoně 2017/2018. Marně se snažil z vedení vymámit vytoužené posily do ofenzivy a po mizerném startu do druhé nejvyšší soutěže se po šesti kolech odporoučel. Situace je nyní velmi podobná, jen je problém v obraně a posily jsou zatím v nedohlednu. „Kdo se ve fotbale pohybuje, nemůže dopustit, že mužstvo postoupí a nemá nachystané posily,“ tvrdí Roman Pivarník.

Devět gólů v pohárovém derby. Divočina, říká kouč Znojma po Tasovicích

Devět gólů, prodloužení a ohlušující atmosféra. Popis sedící spíš na hokej vystihuje pohárové fotbalové derby divizních Tasovic proti třetiligovému Znojmu. Diváci, kteří by po pěti minutách za stavu 0:2 raději odešli ze stadionu, by přišli o strhující bitvu. I když Znojmo stejně nakonec duel dotáhlo k výhře 5:4 v prodloužení.

Vrba bez Ligy mistrů, Razgrad vypadl v druhém předkole. Slavia bude nasazená

Pavel Vrba si letos s Razgradem fotbalovou Ligu mistrů nezahraje. Svěřenci českého trenéra nestačili v druhém předkole na dánský Midtjylland a v soutěži končí. Po domácí porážce 0:1 čeká bulharské šampiony třetí předkolo Evropské ligy, soupeře budou znát po úterním losování. Po vyřazení Celtic Glasgow má pražská Slavia jistotu nasazení při losu závěrečného 4. předkola.