Январь
2021

Новости за 23.01.2021

Slovácko se přiblížilo k druhé příčce, Slavia dál vítězí, Baník remizoval

Fotbalisté Slovácka už dotírají na druhou příčku ve Fortuna lize. V 16. kole dali tři góly na Bohemians, vyhráli popáté za sebou a na třetí Spartu a druhý Jablonec ztrácí jen dva body. Vedoucí Slavia si třemi góly po půli poradila v Karviné (3:1). Ostrava ani ve třetím duelu v roce 2021 nevyhrála, remizovala 1:1 ve Zlíně. Naopak Olomouc sedmizápasovou sérii bez výhry zlomila, zdolala poslední Opavu.

V Belgii nehrál, zato v Řecku řádí. Znovu jsem se probudil, říká Krmenčík

Na vyhlášené soluňské promenádě Kalamaria si objednal kávu a zadíval se na moře. Poznali byste ho v roušce? Na první pohled sotva. Přesto se od číšníka z kavárny anglicky ozvalo: „To je gratis, Michael! Na mě. A přidám ti dezert, jestli máš chuť. Hlavní je, abys dal zítra další gól.“

Pochettino po koronaviru dovedl PSG k výhře nad Montpellierem

Fotbalisté Paris Saint Germain přivítali trenéra Mauricia Pochettina po návratu na lavičku z izolace, kde byl kvůli nákaze koronavirem, vítězstvím 4:0 nad Montpellierem. Mistrovský tým vyhrál v lize potřetí za sebou a vede tabulku o tři body před Lille, které má odehráno o zápas méně.

FC Turín s novým koučem vydřel bod v Beneventu

Fotbalisté FC Turín v prvním utkání pod vedením nového kouče Davideho Nicoly v italské lize smazali dvoubrankové manko a remizovali v Beneventu 2:2. Ve třetí minutě nastavení vyrovnal svým druhým gólem v zápase Simone Zaza. Zkušený útočník měl dosud v této sezoně Serie A na kontě jediný zásah.