Январь
2021

Новости за 31.01.2021

Ostrava - Plzeň 0:2, vítězové přeskočili Baník, trefil se i Ondrášek

Plzeňští fotbalisté podruhé v řadě vyhráli, v 17. kole Fortuna ligy porazili ostravský Baník 2:0 a přeskočili jej v tabulce, nyní jsou pátí. Rozhodující branku vstřelil po změně stran Ondrášek, v závěru si ještě srazil Faltovu ránu do vlastní sítě Stronati.

Lazio zdolalo Atalantu, slaví i Neapol. Verona s Barákem podlehla Římu

Fotbalisté Lazia Řím zvítězili v utkání 20. kola italské ligy na hřišti Bergama 3:1 a přeskočili svého soupeře v tabulce. Neapol porazila Parmu 2:0 a vyhoupla se na třetí místo zajišťující účast v Champions League. Verona s Antonínem Barákem v sestavě podlehla AS Řím, který dal tři góly během devíti minut (3:1).

Unikl Messiho kontrakt. Je nejvyšší v dějinách sportu, klub už hrozí žalobou

Bylo jisté, že hvězdný fotbalista Lionel Messi vydělává závratné peníze. Nyní unikla konkrétní čísla: díky svému končícímu čtyřletému kontraktu v Barceloně může Argentinec získat až 555 milionů eur (14,4 miliardy korun). Napsal to španělský list El Mundo, za což mu katalánský velkoklub hrozí žalobou.

Opava - Brno 0:0, záchranářský souboj, vítěz opustí sestupové pásmo

Poslední proti šestnáctému. Rozestup pouhé dva body. SFC Opava versus Zbrojovka Brno, první nedělní utkání 17. kola nejvyšší soutěže. Opustí domácí dno tabulky? Nebo to budou hosté, kdo se odrazí ze sestupových pozic? Hraje se od 14 hodin a zápas můžete sledovat minutu po minutě.

ONLINE: Vydra proti Chelsea v základu, později West Ham hostí Liverpool

Ve druhém zápase pod koučem Thomasem Tuchelem hrají fotbalisté Chelsea proti Burnley, v jehož sestavě nechybí Matěj Vydra. Jak se mu vede, můžete od 13 hodin sledovat v podrobné online reportáži. Později je v akci Leicester, soupeř Slavie v Evropské lize, či West Ham s českým duem Souček, Coufal, který přivítá Liverpool.