29
30

Новости за 07.11.2021

Leverkusen nevyhrál počtvrté za sebou, Union Berlín remizoval

Fotbalisté Leverkusenu remizovali na hřišti Herthy Berlín 1:1 a nevyhráli v německé bundeslize počtvrté za sebou. Zraněný Patrik Schick nehrál, v domácím dresu zvládl 80 minut Vladimír Darida. Union Berlín, protivník Slavie v konferenční lize, remizoval v 11. kole soutěže 2:2 v Kolíně nad Rýnem.

Pulkrab, muž sparťanských závěrů. Kazil jsem, pak dám dva góly, žasl

Fotbalová Sparta má v Matějovi Pulkrabovi muže pro závěry zápasů. Čtyřiadvacetiletému útočníkovi děkuje za tři body v nedávném utkání s Mladou Boleslaví (1:0), která byla na Letné lepší, i za výhru v neděli proti posledním Teplicím. „Splnil svou roli útočníka,“ řekl trenér Pavel Vrba po vydřeném vítězství 4:2.

West Ham se Součkem šokovali Liverpool, také Arsenal stoupá tabulkou

Fotbalisté West Hamu porazili v 11. kole anglické ligy Liverpool 3:2 a posunuli se před něj na třetí příčku v tabulce. Od začátku hrál z české enklávy Souček, na konci nastoupil i Coufal. Arsenal zvítězil nad Watfordem 1:0 a neprohrál v Premier League poosmé v řadě.

Plzeňský útočník Chorý má zlomeninu v obličeji a čeká ho pauza

Fotbalisté Plzně se budou muset obejít nějakou dobu bez útočníka Tomáše Chorého. V sobotním ligovém zápase s Olomoucí totiž utrpěl dvojitou zlomeninu v obličeji při úderu loktem v souboji s francouzským bekem Florentem Poulolem. Chorý zůstal ležet otřesený na trávníku pár minut před koncem utkání.

Kaša situace vůbec nezvládl, obě žluté byly zbytečné, zlobil se Bílek

Potřetí v řadě musel po zápase vysvětlovat, proč Plzeň nezvítězila ani neskórovala. Michalu Bílkovi navíc pořádně zkazil náladu Filip Kaša, který po dvou žlutých kartách během tří minut oslabil svůj tým. „Obě byly naprosto zbytečné, tyhle situace vůbec nezvládl,“ čílil se kouč Viktorie po domácí bezbrankové remíze s fotbalisty Olomouce ve 14. kole Fortuna ligy.

Real Madrid vyhrál a jde do čela, Barcelona neudržela třígólové vedení

Fotbalisté Barcelony prohospodařili na hřišti Celty Vigo tříbrankové poločasové vedení a po remíze 3:3 čekají už čtyři zápasy na výhru ve španělské lize. Stíhací jízdu domácích v utkání 13. kola završil v šesté minutě nastavení svým druhým gólem Iago Aspas. Roli favorita naopak potvrdil Real Madrid domácím vítězstvím 2:1 nad Vallecanem, po němž se posunul do čela soutěže.