29
30

Новости за 12.11.2021

Angličtí fotbalisté deklasovali Albánii a vyhlížejí MS, Skotové vybojovali baráž

Angličtí fotbalisté v předposledním utkání kvalifikace o mistrovství světa 2022 v Kataru smetli Albánii 5:0, když všechny branky dali v prvním poločase, a postup na šampionát mají prakticky jistý. Druhý tým skupiny I Polsko vyhrál v Andoře 4:1 a zajistil si barážovou druhou příčku. Tu si ve skupině F definitivně pohlídali Skotové po vítězství 2:0 v Moldavsku.

Nejlepší u nás!!! Dokument o ostravském Baníku vstupuje do kin

Zažít nefalšovanou atmosféru fotbalové kabiny, nahlédnout na mši, kterou za Baník světí farář Jan Slavík ze Staré Vsi nad Ondřejnicí, prožít dramatický zápas na Slavii, ve kterém Baník vzdoroval mistrovi od třetí minuty v oslabení, nebo tradičně vypjaté slezské derby s Opavou. To vše skýtá nový filmový dokument Nejlepší u nás!!! Premiéru bude mít v ostravských kinech 16. listopadu.

Porážka s Anglií nás nezlomí, dokonce může pomoct, věří trenér Suchopárek

Poprvé zažili, jaké je to prohrát. Po čtyřech vítězných zápasech bez inkasované branky čeští fotbalisté do 21 let narazili na favorita z Anglie, který jim nasázel tři góly za poločas. „Nejsme určitě zlomení. Ukázali jsme ve druhém poločase, že se jim můžeme vyrovnat,“ našel trenér Jan Suchopárek pozitiva po porážce 1:3.

K postupu na MS se přiblížili Rusové, Španělé využili švédské selhání

Ruští fotbalisté se přiblížili k přímému postupu na mistrovství světa - v domácím duelu skupiny H rozebrali Kypr 6:0. V posledním utkání však nesmí prohrát v Chorvatsku. Selhali Švédové, kteří prohráli 0:2 v Gruzii a přišli o první příčku ve skupině B. Ta nyní patří Španělsku, které zvítězilo 1:0 v Řecku a na závěr kvalifikace přivítá doma právě Švédsko. Portugalsko remizovalo 0:0 v Irsku, přesto se posunulo do čela skupiny A.

Стало известно, при каком условии Медведев может опуститься на 5-е место рейтинга ATP