29
30

Новости за 22.11.2021

Olomouc znovu klopýtla, hradeckého Vlkanovu nakonec neuhlídala

Bojovali, dřeli. A ke konci už bylo vidět, že toho mají plné kecky. Kvůli početné marodce se v sobotním zápase nejvyšší fotbalové ligy mezi olomouckou Sigmou a Hradcem Králové postavili na pozici stoperů domácí Michal Vepřek a Lukáš Greššák. Jindy krajní bek a středopolař.

Možnosti pro United. Zidane nemá zájem, zláká klub Pochettina z Paříže?

Kdo usedne na lavičku fotbalového Manchesteru United? Momentálně to vypadá na následující scénář: jeden trenér dostane pozici dočasně do konce sezony, po níž by měl být volný Mauricio Pochettino, jemuž vyprší smlouva v Paříži a údajně by o návrat do Anglie měl velký zájem.

Petrželova rekordní nirvána. Svoje jméno slyšel celý zápas. Vrby mu bylo líto

K dokonalosti chybělo snad jen, aby vstřelil gól. I tak si svůj rekordní zápis v počtu startů v samostatné české lize Milan Petržela užil se vší parádou. Slovácko doma zadupalo Spartu 4:0, vyšouplo ji z druhého místa a domácí fanoušci, kteří vyprodali hradišťský stadion, mu tleskali ještě dlouho po zápase.

Byla to sportovní válka, neskrýval pardubický útočník Chytil

V posledních týdnech opěvovaný pardubický obránce Jan Halász do nedělního utkání v Teplicích zasáhl jen na zhruba deset minut coby střídající hráč, i bez něj však Východočeši měli v sestavě premianta. Poprvé v kariéře nastoupil v lize od první minuty záložník Adam Lupač a zápas si rovnou po jeho skončení mohl odškrtnout jako úspěšný. Spolu se svými kolegy zvládl záchranářskou bitvu, ve které Pardubice na severu Čech zvítězily 2:1.

Zbrojovka se s outsiderem z Chrudimi bála o Štěrbu i o výsledek

Fotbalisté brněnské Zbrojovky během utkání 15. druholigového kola proti Chrudimi „přežili“ dvě velké obavy: první o zdraví svého spoluhráče Jana Štěrby, který během první půle zkolaboval na trávníku, a druhou při nečekaně nepříjemném tlaku papírově nejslabšího soupeře celé soutěže. Poslední Chrudim po trápení porazili 3:2, dvě tisícovky jejich fanoušků přesto odcházely rozladěny.

Рахимова прошла во второй круг турнира WTA в Рабате на отказе Таунсенд

34 млрд инвестиций и 14 тысяч проектов: названы результаты работы Московского инновационного кластера