24
25 26 27 28 29 30

Новости за 07.11.2023

ONLINE: Šachtar v Lize mistrů vede nad Barcelonou, daří se i Dortmundu

Ve 4. kole skupinové fáze Ligy mistrů hrají od 18:45 fotbalisté Barcelony se Šachtarem a pokud neprohrají, zajistí si postup. Ve stejný čas nastoupí Dortmund proti Newcastlu. Ve 21 hodin startují třeba duely Paris St. Germain s AC Milán či Manchesteru City s Young Boys. Všechna utkání můžete sledovat v podrobných online reportážích.

Baník ukázal svou sílu, uznal karvinský Svozil. Litoval 10 minut hrůzy

Pořádně rozhořčený odcházel do kabiny karvinský stoper Jaroslav Svozil po nedělní prohře s ostravským Baníkem 1:3. „Utkání jsme... za deset minut,“ řekl a použil poněkud ostřejší výraz na téma rychle ztraceného zápasu. Ano, Ostravským fotbalistům stačilo devět minut v úvodu druhého poločasu, aby dali tři góly a stav otočili.

Doma hrajeme impotentní fotbal, zlobí se pardubický trenér Kováč

Už na tiskovce po nezvládnutém sobotním domácím střetnutí se Zlínem (0:1) trenér pardubických fotbalistů Radoslav Kováč předeslal, že tenhle týden bude pro jeho svěřence krušný. „Jsem moc naštvaný, je to hrozná škoda,“ komentoval Kováč nepřípustné zaváhání v souboji s posledním celkem tabulky.