24
25 26 27 28 29 30

Новости за 25.11.2023

Leverkusen se po skalpu Brém vrátil do čela bundesligy. Hložek hrál devět minut

Fotbalisté Leverkusenu v německé lize zvítězili 3:0 v Brémách a také po 12. kole povedou tabulku o dva body před Bayernem Mnichov. Závěr zápasu odehrál za lídra soutěže reprezentační útočník Adam Hložek. Křídelník Václav Černý pomohl Wolfsburgu k triumfu 2:1 nad Lipskem. Mönchengladbach se střídajícím útočníkem Tomášem Čvančarou neudržel dvougólové vedení a prohrál 2:4 v Dortmundu.

Hradec - Plzeň 1:1, druhá hostující ztráta v řadě, o remíze rozhodl Cadu

Fotbalisté Plzně ztratili v lize podruhé v řadě. Po domácí porážce remizovali v šestnáctém kole Fortuna ligy v Hradci Králové 1:1. Domácí poslal velmi rychle do vedení Leibl, hosté se i přes velký tlak prosadili až v žávěrečné dvacetiminutovce, kdy bod vystřelil Cadu.

Plzeň odjíždí z Hradce s bodem. Sigma už je třetí, nejen v Karviné škodilo počasí

Po celé republice hustě sněžilo, nejvíc to poznamenalo duel šestnáctého kola Fortuna ligy v Karviné, kde poločasová přestávka trvala přes půl hodiny. Vítězství 2:0 tam brala Sigma, která poskočila na třetí místo tabulky před Plzeň, jež pouze remizovala 1:1 v Hradci Králové. Bod mají za stejný výsledek i Teplice a Bohemians, Liberec pak doma porazil 2:1 Mladou Boleslav.

ONLINE: Liverpool vybojoval na City bod. V akci oba Češi i Chelsea v Newcastlu

Souboj prvního s druhým v tabulce anglické ligy dopadl nerozhodně. Fotbalisté Liverpoolu vybojovali na Manchesteru City bod za remízu 1:1, když ve druhé půli na úvodní Haalandův zásah odpověděl Alexander-Arnold. Do čela tabulky tak po třináctém kole může jít Arsenal. V akci jsou Vladimír Coufal s Tomášem Součkem, kteří s West Hamem hrají v Burnley. Všechny duely můžete sledovat v podrobných online reportážích.