24
25 26 27 28 29 30

Новости за 29.11.2023

Návrat po španělském léčení. Je Krejčí už fit? Zvládnu odehrát celý zápas, věří

Sparťanským fotbalistům chyběl dlouhý měsíc a sedm soutěžních zápasů. Po zranění se do hry vrátil na půl hodiny v neděli proti Zlínu (2:0). Před čtvrtečním duelem Evropské ligy proti Betisu kapitán Ladislav Krejčí se soustředěným výrazem hlásil, že je připravený: „Už se cítím lépe, druhý týden jedu s týmem naplno.“

PSG spasila (ne)penalta. Kouč Newcastlu zuřil, videorozhodčího suspendovali

Kdyby prohráli, výrazně by si zkomplikovali situaci ve skupině F. Nakonec fotbalistům PSG nepomohla velká střelecká převaha ve druhé půli, nýbrž rozhodnutí sudího Szymona Marciniaka, který v sedmé nastavené minutě odpískal sporný pokutový kop. Ten proměnil Kylian Mbappé a zajistil svému týmu v utkání s Newcastlem remízu 1:1. UEFA následně suspendovala asistenta u videa.