10
11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

Новости за 11.04.2021

Žít a přežít! Pravý zápas play off, strašně se mi to líbilo, žasl Hořava

Ještě pár minut před koncem základní hrací doby pátého semifinále play off hokejové extraligy byli sparťané vystaveni konci sezony. Než se první formaci s novým křídelníkem Rouskem podařilo vyrovnat a poslat zápas do prodloužení, v němž Sparta zvítězila 3:2 až ve druhém nastavení.

Nečas jednou z hvězd, bodovali i další Češi. Debutoval gólman Kořenář

Martin Nečas zaznamenal v NHL gól a přihrávku, byl vyhlášen třetí hvězdou zápasu, jenže prohře Caroliny s Detroitem 4:5 po nájezdech nezabránil. Jeho spoluhráč Petr Mrázek chytil 24 střel a v rozstřelu kryl pět ze sedmi nájezdů včetně pokusů Filipa Hronka a Filipa Zadiny, který jednou asistoval. Z českých hokejistů ještě v sobotu bodovali Ondřej Palát, David Kämpf a Tomáš Hertl. Debutu v soutěži se dočkal střídající gólman San Jose Josef Kořenář.