Май
2024

Новости за 05.05.2024

Česko - Švýcarsko 1:2. Generálka na MS nevyšla, prosadil se pouze Krejčík

Také ve třetím utkání na Českých hokejových hrách národní tým prohrál, Švýcarsku v Brně podlehl 1:2. Švýcaři rozhodli v první třetině, ve které dali oba góly a připsali si první vítězství v rámci Euro Hockey Tour. Jediným úspěšným střelcem na české straně byl obránce Jakub Krejčík.

Gudas v Brně: divadelní Donaha! s manželkou, učil se v krasobruslení

Hokejista Radko Gudas se tento týden díky startu na Českých hokejových hrách v Brně může přenést ve vzpomínkách k množství zážitků, které z města pod Špilberkem má. Díky otcově angažmá v Kometě kdysi v Brně strávil rok ze svého dětství, jako mladý muž tam jezdil za manželkou, tehdy divadelní herečkou. A řekli byste, že se vyhlášený tvrďák z NHL na témže místě, kde v minulých dnech rozdával tvrdé hity, věnoval krasobruslení?

Zazářil v pravou chvíli. Pastrňák vystřelil Bostonu v prodloužení postup

Hokejisté Bostonu po dvou porážkách zvládli rozhodující sedmý zápas úvodního kola play off NHL proti Torontu a slaví postup do dalších bojů. Vítězství 2:1 trefil po parádní akci ze druhé minuty nastavení český útočník David Pastrňák, jehož účast na blížícím se MS v Praze se tak vzdaluje.