Sport w INTERIA.PL
2017

Новости за 14.10.2017

AS Roma - SSC Napoli 0-1. 18 minut Zielińskiego

AS Roma przegrała 0-1 (0-1) z SSC Napoli w drugim sobotnim meczu 8. kolejki Serie A. Neapolitańczycy wygrali ósme spotkanie z rzędu, a Piotr Zieliński rozegrał 18 minut.

Atletico Madryt - FC Barcelona 1-1. Zwycięska seria przerwana

Atletico Madryt zremisowało 1-1 (1-0) z Barceloną w ostatnim sobotnim meczu 8. kolejki Primera Division. Katalończycy przerwali zwycięską passę, ale wciąż prowadzą w tabeli z pięcioma punktami przewagi nad Realem Madryt.

Śląsk Wrocław - Wisła Kraków 0-2 w 12. kolejce Ekstraklasy

Śląsk Wrocław przegrał z Wisłą Kraków 0-2 w 12. kolejce piłkarskiej Ekstraklasy. Gospodarze dłużej utrzymywali się przy piłce i rozegrali dobre spotkanie, ale krakowianie atakowali groźniej i byli skuteczniejsi, dzięki czemu odnieśli zasłużone zwycięstwo. Bohaterem "Białej Gwiazdy" był Carlitos, który asystował przy pierwszym golu i zdobył drugiego z rzutu karnego.

Nowa gwiazda federacji KSW? Czeka na swój debiut

Wiele na to wskazuje, że federacja KSW będzie mieć nową gwiazdę. Tajemniczą pięknością jest Katarzyna Motloch, która już niebawem może dołączyć do grona tzw. ring girls największej w Polsce organizacji mieszanych sztuk walki.

Nice I liga. Chojniczanka umocniła się na prowadzeniu

Dzięki piątkowemu zwycięstwu wyjazdowemu nad Stalą Mielec 2-1, piłkarze Chojniczanki Chojnice umocnili się na prowadzeniu w tabeli 1. ligi po 13 kolejkach. W sobotę punkty straciły Odra Opole i Chrobry Głogów.

Wojna w klatce. Łopaczyk pokonał Błeszyńskiego na gali FEN

Podczas gali mieszanych sztuk walki organizacji Fight Exclusive Night we Wrocławiu bardzo emocjonujący pojedynek stoczyli Tymoteusz Łopaczyk i Adrian Błeszyński. W drugiej rundzie wojownicy zaserwowali fanom prawdziwą wojnę w klatce.

Borussia Dortmund - RB Lipsk 2-3. Hit nie zawiódł

Borussia Dortmund przegrała 2-3 (1-2) z RB Lipsk w meczu na szczycie w ramach 8. kolejki Bundesligi. Poza kadrą meczową BVB znalazł się Łukasz Piszczek, który zmaga się z urazem kolana.

Juventus Turyn - Lazio Rzym 1-2. Wojciech Szczęsny na ławce

Juventus Turyn przegrał 1-2 (1-0) z Lazio Rzym w pierwszym sobotnim spotkaniu 8. kolejki Serie A. Emocji nie brakowało, a jednym z głównych bohaterów spektaklu był system wideo-weryfikacji (VAR). "Stara Dama" przerwała także imponującą serię 41 meczów ligowych bez porażki u siebie.

Turniej WTA w Linzu. Faworytki zagrają w finale

Dwie najwyżej rozstawione tenisistki - Słowaczka Magdalena Rybarikova (nr 1) oraz Czeszka Barbora Strycova (nr 2) - zagrają w finale turnieju WTA w austriackim Linzu (pula nagród 226 750 dolarów).

Dijon - Paris Saint-Germain 1-2. Niespodziewany bohater

Dijon przegrało 1-2 (0-0) z Paris Saint-Germain w pierwszym sobotnim meczu 8. kolejki Ligue 1. Dublet, który zapewnił paryżanom komplet punktów, skompletował belgijski obrońca Thomas Meunier.

Piast - Sandecja 2-2. Cetnarski: Pomógł system VAR

Emocjonujący mecz w Gliwicach. Piast prowadził u siebie z Sandecją 1-0, żeby stracić dwie bramki, a remis uratować już w doliczonym czasie po trafieniu Mateusza Maka. Wcześniej pięknym trafieniem popisał się doświadczony Mateusz Cetnarski.

Отделением СФР по Москве и Московской области в 2024 году выдано решение о финансовом обеспечении предупредительных мер 323 страхователям на сумму более 129 миллионов рублей

Manchester City - Stoke City 7-2. "The Citizens" liderem

Manchester City rozgromił 7-2 (3-1) Stoke City w sobotnim meczu 8. kolejki Premier League i objął prowadzenie w tabeli. Punkty zgubiła natomiast Chelsea Londyn, która przegrała 1-2 z Crystal Palace.

Piast Gliwice - Sandecja 2-2 w 12. kolejce Ekstraklasy

Trafienie w piątej minucie doliczonego czasu Mateusza Maka uratowało punkt dla Piasta. Mecz gliwiczan z Sandecją zakończył się wynikiem 2-2. Tym samym zespół z Górnego Ślaska przerwał fatalną passę czterech kolejnych ligowych porażek.