Sport w INTERIA.PL
2017

Новости за 22.10.2017

Wisła Kraków - Legia 0-1. Głowacki: To jest właśnie najsmutniejsze

​- To jest najsmutniejsze, że nie daliśmy radości naszym kibicom, a na tym etapie to jest najważniejsze, żeby przekonywać ludzi do siebie, do naszej gry i zachęcać ich do przychodzenia na stadion - powiedział po porażce z Legią kapitan Wisły Arkadiusz Głowacki.

Real Madryt - SD Eibar 3-0. Cristiano Ronaldo bez gola

Real Madryt pokonał 3-0 (2-0) SD Eibar w ostatnim niedzielnym spotkaniu 9. kolejki Primera Division. Bohaterem "Królewskich" był Marco Asensio, który zdobył bramkę i miał udział przy samobójczym trafieniu rywala.

Romeo Jozak po meczu z Wisłą (1-0). Wideo

- Jestem bardzo szczęśliwy z trzech punktów, szczególnie z takim rywalem - powiedział trener Legii Warszawa Romeo Jozak po zwycięstwie w meczu z Wisłą Kraków (1-0).

Wisła - Legia 0-1. Pazdan: Potrzebujemy spokoju

- Musimy pokazywać zaangażowanie w każdym meczu. Fajnie, że dzisiaj wygraliśmy. Drugie zwycięstwo, na zero z tyłu - powiedział po wygranym 1-0 meczu z Wisłą Kraków, obrońca Legii Warszawa, Michał Pazdan.

Kiko Ramirez po meczu z Legią (0-1). Wideo

- To był bardzo intensywny mecz i stratą gola zostaliśmy ukarani. Do remisu zabrakło nam szczęścia – powiedział trener Wisły Kraków Kiko Ramirez po porażce z Legią Warszawa (0-1).

Zagłębie Lubin odpadło z Pucharu EHF

Piłkarki ręczne Metraco Zagłębia Lubin przegrały na wyjeździe z DVSC TVP Debreczyn 20-26 (11-15) w meczu rewanżowym drugiej rundy kwalifikacyjnej Pucharu EHF i odpadły z rozgrywek. W pierwszym spotkaniu polski zespół zwyciężył 25-23.

PlusLiga. Marcin Wika: Szanujemy ten wynik

Każda seria się kiedyś kończy. Siatkarze Espadonu Szczecin wygrali trzy mecze z rzędu, w tym dwa na wyjazdach. Passę zwycięstw w ich własnej hali przerwał GKS Katowice, pokonując gospodarzy 3:2. "Szanujemy ten wynik" - przyznał skrzydłowy Espadonu Marcin Wika.

1. liga. GKS Katowice - Ruch Chorzów 1-2

Ruch Chorzów wygrał na wyjeździe z GKS Katowice 2-1 w meczu 14. kolejki I ligi. W drugiej połowie derby zostały przerwane na kilka minut z powodu rac odpalonych przez kibiców gospodarzy.

ME w kolarstwie torowym. Brązowy medal Polaków w madisonie

Wojciech Pszczolarski i Daniel Staniszewski zdobyli brązowy w madisonie w ostatnim dniu rozgrywanych w Berlinie mistrzostw Europy w kolarstwie torowym. To pierwszy krążek biało-czerwonych na dużej imprezie w tej olimpijskiej konkurencji.

Филиал № 4 ОСФР по Москве и Московской области информирует: В Московском регионе более 62 тысяч семей распорядились материнским капиталом через банки

PŚ szpadzistek. Polki dziesiąte w Tallinnie

Polska zajęła dziesiąte miejsce w drużynowych zawodach Pucharu Świata szpadzistek w Tallinnie. Triumfowały Francuzki po zwycięstwie w finale nad Włoszkami 43:39.

Były piłkarz Kacha Kaładze został wybrany na mera Tbilisi

Gruzin Kacha Kaładze po zakończeniu kariery piłkarskiej z powodzeniem realizuje się w polityce. 39-letni były obrońca m.in. AC Milan, który w przeszłości był już wicepremierem, teraz został wybrany na mera Tbilisi.

Philippe Hinschberger nie jest już trenerem FC Metz

Philippe Hinschberger został zwolniony z funkcji trenera piłkarzy FC Metz. Jego podopieczni w dziesięciu meczach obecnego sezonu zdobyli tylko trzy punkty i zajmują ostatnie miejsce w tabeli francuskiej ekstraklasy.