Октябрь
2017

Новости за 25.10.2017

Juventus - SPAL 2013 4-1. Wojciech Szczęsny w bramce

Gianluigi Buffon, który w samych superlatywach wypowiada się o Wojciechu Szczęsnym, w środowy wieczór po raz kolejny w tym sezonie "ustąpił" Polakowi miejsca w bramce Juventusu. Szczęsny dał się pokonać raz, a Juve pokonało 4-1 SPAL 2013 w 10. kolejce Serie A. W zespole gości grał Bartosz Salamon. W ekipie prowadzącego w tabeli Napoli wystąpił Piotr Zieliński.

Drutex-Bytovia - Legia Warszawa 1-3 w 1/4 PP

Drutex-Bytovia przegrała z Legią Warszawa 1-3 w pierwszym meczu ćwierćfinału Pucharu Polski. W 67. minucie na obiekcie Bytovii doszło do awarii oświetlenia. Mecz został na przerwany na kilkanaście minut.

Kubot i Melo w ćwierćfinale debla w Wiedniu

Najwyżej rozstawieni Łukasz Kubot i Marcelo Melo awansowali do ćwierćfinału debla w halowym turnieju ATP Tour w Wiedniu (pula nagród 2,62 mln euro). Polak i Brazylijczyk pokonali w 1. rundzie parę amerykańsko-kanadyjską John Isner - Daniel Nestor 7:6 (7-3), 6:4.

ZVVZ USK Praga - CCC Polkowice 72:66 w Eurolidze

Koszykarki CCC Polkowice przegrały w Pradze z mistrzem Czech ZVVZ USK 66:72 (16:19, 18:15, 11:21, 21:17) w meczu 3. kolejki gr A. Euroligi. Była to trzecia porażka zespołu z Dolnego Śląska w tych rozgrywkach.

PHL. GKS Tychy - Comarch Cracovia 3-4 po karnych

Lider Polskiej Hokej Ligi GKS Tychy przegrał dziś 3-4 po karnych z Comarch Cracovią, mimo że prowadził już 3-0. Krakowianie zajmują drugie miejsce w tabeli.

Wiewiórka skradła show przed meczem Manchesteru City (wideo)

Wiewiórka skradła show przed meczem Manchesteru City z Wolverhampton w Pucharze Ligi Angielskiej. Zwierzątko przez długi czas nie dało się złapać pracownikom klubu i wymykało się różnymi sposobami. Po kilku minutach "walki" mężczyźni pielęgnujący murawę ujarzmili wiewiórkę i odprowadzili ją w bezpieczne miejsce.

Hjelmeseth: Bjoergen ma start powolny jak stuletnia baba

Norweska biegaczka narciarska Marit Bjoergen chce wystartować we wszystkich konkurencjach zimowych igrzysk olimpijskich w Pjongczangu. Jej trener uważa, że nie ma ona szans w biegach sprinterskich. - Start ma powolny jak stuletnia baba - powiedział Roar Hjelmeseth.

Pogoń Szczecin. Prezes Mroczek o sytuacji Skorży

Prezes Pogoni Szczecin Jarosław Mroczek potwierdził nasze wczorajsze informacje. Klub póki co nie zamierza zwalniać trenera Macieja Skorży, mimo fatalnych wyników zespołu i ostatniego miejsca w tabeli Ekstraklasy.

Chrobry Głogów - Arka Gdynia 0-2 w 1/4 finału Pucharu Polski

W pierwszym meczu ćwierćfinału Pucharu Polski Arka Gdynia wygrała na wyjeździe z Chrobrym Głogów 2-0. Gola dla Arki strzelił Ruben Jurado, a w doliczonym czasie gry piłkę do własnej bramki posłał Karol Danielak.

Borussia Dortmund chce zorganizować testy... Usainowi Boltowi

Usain Bolt od dawna wyrażał przekonanie, że po zakończeniu kariery sprintera zostanie profesjonalnym piłkarzem. Początkowo słowa te były brane za żart, lecz sam prezes Borussii Dortmund Hans-Joachim Watzke przyznał, że istnieje temat sprawdzenia Jamajczyka w BVB.

Филиал № 4 ОСФР по Москве и Московской области информирует: С начала года более 4,7 тысячи жителей Московского региона оформили страховую пенсию в автоматическом режиме на портале госуслуг

CCC Sprandi Polkowice ma już skład na nowy sezon

W barwach zawodowej grupy kolarskiej CCC Sprandi Polkowice występować będzie w przyszłym sezonie 19 zawodników - 13 Polaków i sześciu cudzoziemców. Jako ostatni kontrakty na 2018 rok przedłużyli Leszk Pluciński, Mateusz Taciak i Piotr Brożyna - poinformował zespół.

Zarząd PZPS podjął decyzję w sprawie wyboru selekcjonera

Podczas środowego posiedzenia Zarządu Polskiego Związku Piłki Siatkowej zatwierdzone zostały procedura i kryteria wyboru trenera reprezentacji Polski mężczyzn, opracowane przez Wydziały Szkolenia i Trenerski oraz Pion Sportu i Szkolenia. Tym razem nie będzie formuły konkursu.

WTA Finals. Garcia wygrała ze Switoliną

Blisko trzygodzinny mecz stoczyły na WTA Finals w Singapurze Francuzka Caroline Garcia i Ukrainka Jelina Switolina. Garcia wygrała 6:7 (7-9), 6:3, 7:5 w meczu drugiej kolejki Grupy Czerwonej.