Декабрь
2021

Новости за 08.12.2021

Mecz Ligi Mistrzów odwołany. Jest nowa data

Początkowo liczono, że wystarczy opóźnić start o 20 minut. Ostatecznie jednak zadecydowano, że mecz Atalanta - Villarreal zostanie rozegrany w innym terminie.

Cudowny gol pozbawił Chelsea 1. miejsca!

To był bardzo emocjonujący finisz w grupie H Ligi Mistrzów. Chelsea dwukrotnie prowadziła z Zenitem Sankt Petersburg, ale w doliczonym czasie Magomed Ozdojew zdobył cudownego gola na 3:3 i obrońca trofeum zajął tylko 2. miejsce.

Koncert Śląska. Jest triumf w Europie!

Świetny koszykarski wieczór we Wrocławiu. WKS Śląsk zabłysnął w Pucharze Europy i odniósł premierowe zwycięstwo w sezonie 2021/2022.

Chemik wrócił z dalekiej podróży w LM

Grupa Azoty Chemik Police przegrał wysoko drugiego seta i prezentował się równie źle w trzecim. Niespodziewana strata punktów w meczu z ZOK Ub zaczynała wisieć w powietrzu. W wygranym ostatecznie 3:1 meczu podniosła go Jovana Brakocević-Canzian.

Dramat Pawła Dawidowicza!

Przed Pawłem Dawidowiczem wielomiesięczna przerwa od gry. Jak poinformował klub Hellas Werona na swojej stronie internetowej, polski obrońca doznał poważnej kontuzji.

Były reprezentant Polski skazany

Sprawa przeciwko Kordianowi K. toczy się już kilka lat. Były reprezentant Polski w koszykówce miał wyłudzić 800 tysięcy złotych od swojej byłej partnerki. Kordian K. oddał kobiecie małą część tej kwoty. "Fakt" poinformował o nowej karze.

Rajdowiec Leszek K. zatrzymany!

Znany rajdowiec Leszek K. został w środę zatrzymany - poinformowało radio RMF FM. Stało się to na polecenie Prokuratury Okręgowej w Krakowie.

Duże osłabienie Legii Warszawa

W ostatnim meczu fazy grupowej Ligi Europy Legia Warszawa zagra u siebie ze Spartakiem Moskwa. Trener Marek Gołębiewski nie będzie mógł skorzystać z ważnego piłkarza.

Boniek: Mówią, że Roberta przekręcili

- Tak jak Robert Lewandowski mógł przegrać w tym roku, to z kimś innym, a nie z Messim - stwierdził Zbigniew Boniek w Polsacie Sport Premium. Były prezes PZPN zdradził przy okazji, co usłyszał w UEFA na temat wyników Złotej Piłki 2021.

Rosyjski poseł chce się pozbyć Rybusa

Maciej Rybus z pewnością nie przypuszczał, że jego wypowiedź dla Weszło może kogoś tak mocno oburzyć. Piłkarz rozjuszył jednego z rosyjskich posłów tak znacząco, że stwierdził on, iż Polaka trzeba się pozbyć z ligi rosyjskiej.

Powrót legendy do Ferrari?

Czy autor sukcesów Ferrari, który współpracował z Michaelem Schumacherem w latach jego dominacji, powróci do firmy? Z padoku F1 docierają zaskakujące plotki. Dla Włochów może to być ruch, dzięki któremu odzyskają oni należne miejsce w stawce.

"Nieeleganckie" zachowanie Lewandowskiego. O tym będzie głośno

Robertowi Lewandowskiemu brak dobrych manier. Nie tylko dosiadł się do stołu zarezerwowanego dla Leo Messiego i Cristiano Ronaldo, ale zaczął się przy nim rozpychać łokciami. "Lewy" burzy porządek piłkarskiego świata i nie ma zamiaru przestawać.

Legendarny reporter wraca do żużla

Tomasz Lorek znowu pojawi się w parku maszyn. Dziennikarz Polsatu Sport będzie współpracować z Eleven Sports przy okazji meczów PGE Ekstraligi. Większość kibiców jest zachwycona, bo Lorek przed laty wprowadził nową jakość do żużlowej reporterki.

Wiemy, z kim i kiedy mecze Polek

Zaledwie 2 dni przerwy będą miały Biało-Czerwone przed kolejnym starciem w głównej fazie turnieju mistrzostw świata w Hiszpanii. Zaczniemy z teoretycznie najmocniejszą drużyną ze swojej grupy.

Będą dodatkowe konkursy PŚ w Polsce?

Podobnie jak przed rokiem pod dużym znakiem zapytania stoi organizacja Pucharu Świata w Sapporo. Wiemy już, czy Polski Związek Narciarski będzie zainteresowany zorganizowaniem dodatkowych konkursów, gdyby zmagania w Japonii rzeczywiście odwołano.

Życie jak film. Talent znów na wirażu

Złote dziecko, najdroższy transfer, a potem więzienie po ucieczce do USA. Dobrze rozwijającą się karierę Tomasza Bajerskiego znowu przerwały perturbacje.

Klasyk dla Lakers. James zabłysnął

W nocy z wtorku na środę czasu polskiego w lidze NBA odbyły się tylko trzy mecze, ale było na co popatrzeć. Świetne show dali Dallas Mavericks i Brooklyn Nets. Powody do zadowolenia mają wreszcie kibice Los Angeles Lakers.

Milan zawiódł. Skok po awans Atletico

Przed wtorkowymi meczami Ligi Mistrzów najbardziej pasjonująca była sytuacja w grupie B. Liverpool FC wygrał 2:1 z Milanem i zdobył komplet 18 punktów. Niepowodzenie Rossonerich wykorzystało Atletico, które wskoczyło z dna tabeli na drugie miejsce.

Inter na łopatkach w Madrycie

Wszystko jasne w grupie D Ligi Mistrzów. Real Madryt pokonał Inter 2:0 i to on kończy zmagania na pierwszym miejscu w tabeli. Mediolańczycy muszą zadowolić się drugą lokatą. O losach spotkania przesądziły dwa kapitalne gole z dystansu.

LM. Demolka w Dortmundzie

Borussia Dortmund nie miała litości dla Besiktasu. Gospodarze nie mieli problemów z wysoką wygraną na pożegnanie z Ligą Mistrzów, pokonując najsłabszy zespół w grupie 5:0.