Новости за 19.12.2021

Zieliński nie zawiódł w hicie [WIDEO]

Piotr Zieliński jest wiodącą postacią swojego zespołu. Pomocnik SSC Napoli poprawił swoje statystyki w hitowym starciu z AC Milan.

Totalna kompromitacja Legii Warszawa!

Legia Warszawa przegrała już 13. mecz w sezonie! Piłkarze ze stolicy polegli 0:3 z beniaminkiem PKO Ekstraklasy - Radomiakiem Radom - i będą zimować na 17. pozycji w ligowej tabeli.

Spektakl w meczu Liverpoolu

Tottenham i Liverpool od początku narzuciły intensywne tempo gry. Gorąco było do samego końca. Ostatecznie skończyło się remisem 2:2, a "The Reds" musieli grać ostatnie minuty w osłabieniu.

Nowe informacje na temat Chalidowa

Mamed Chalidow po gali KSW 65 trafił do szpitala. Polski wojownik jest już po badaniach. Teraz dziennikarz Michał Rogoziński przekazał nowe ustalenia.

Artur Boruc kipiał ze złości! [WIDEO]

Legia Warszawa straciła bramkę po ogromnym zamieszaniu. Artur Boruc był zirytowany zachowaniem Mateusza Wieteski. Wszystko uchwyciły kamery telewizyjne.

Poznaliśmy medalistki MŚ 2021!

W niedzielę zakończyły się MŚ 2021 piłkarek ręcznych. Na tron wróciły fenomenalne i magiczne Norweżki, srebrem muszą zadowolić się mistrzynie olimpijskie, a na ostatnim stopniu podium stanęły Dunki.

Zaskakujące wyniki bez przeliczników

Taki wynik konkursu skoków narciarskich bez przeliczników, jak w niedzielę w Engelbergu, nie zdarza się często. Chodzi o najlepszą trójkę zmagań.

Kontrowersyjne decyzje jury

W niedzielę jury znów pokazało, że nie potrafi dobrze korzystać z możliwości obniżania albo podwyższania belki startowej w trakcie zawodów. Ich decyzje z kwalifikacji i pierwszej serii konkursu trudno zrozumieć.

Zaskakujący wynik Piotra Żyły!

Loteryjny, ale emocjonujący konkurs w Engelbergu dla Polaków miał słodko-gorzki smak. Stoch był nie do poznania i skakał jak na zaciągniętym hamulcu ręcznym. Przebudził się Piotr Żyła, najlepiej w sezonie wypadł Wąsek, a rywali znokautował Kobayashi.

Lech zrobił wielki krok do tytułu!

Co za końcówka w Poznaniu! Lech przegrywał z Górnikiem Zabrze, ale dzięki heroicznej walce do ostatnich minut wyszarpnął zwycięstwo 2:1 i zimuje na pozycji lidera z solidną przewagą nad grupą pościgową.

Dwa oblicza meczu w Warszawie

Ostatni mecz w Arenie Ursynów przed Świętami był spotkaniem o dwóch "twarzach". Projekt Warszawa w trzech setach nie pozwolił Indykpolowi AZS Olsztyn dojść do głosu, a mimo to goście wywieźli ze stolicy jeden punkt.

Show Arkadiusza Milika!

Arkadiusz Milik wprowadził Olympique Marsylia do 1/16 finału Pucharu Francji. Polski napastnik ustrzelił hat-tricka, a jego zespół pokonał 4:1 ES Cannet Rocheville. AS Monaco Radosława Majeckiego zwyciężyło 2:0 z Red Star FC.

Górnik Łęczna znów wygrał!

Górnik Łęczna odwrócił losy spotkania z KGHM Zagłębiem Lubin i zwyciężył 2:1 (0:1) w 19. kolejce PKO Ekstraklasy 2021/2022, opuszczając tym samym strefę spadkową.

Chalidow już po badaniach. Są wyniki

Mamed Chalidow przeszedł badania po nokaucie na gali KSW 65. Wieści, jakie przekazał Onet, tylko częściowo są optymistyczne.

Kowalski nie zaprząta sobie głowy hejtem

Bartłomiej Kowalski od półtora miesiąca jest zawodnikiem Betard Sparty Wrocław. W rozmowie z WP SportoweFakty opowiada o tym, jak radzi sobie z hejtem oraz komentuje terminarz PGE Ekstraligi pod kątem konkretnych spotkań.

Soldić bez zawahania wskazał rywala

Roberto Soldić nie zamierza się zatrzymywać. Chciałby zgarnąć trzeci pas! O swoich planach otwarcie mówił po pokonaniu Mameda Chalidowa na gali KSW 65 w Gliwicach.

Wyjątkowy gest po walce wieczoru

Było brutalnie, ale było też pięknie. Walka wieczoru podczas KSW 65 w Gliwicach dostarczyła ogromu emocji. Tuż po zmaganiach wojownicy okazali sobie wielki szacunek.

Mamrot: Przepraszam to za mało

Jagiellonia Białystok dostała piłkarskie lanie w drugiej połowie przegranego 0:5 meczu z Rakowem Częstochowa. - Można ponieść porażkę, ale nie w takim stylu - mówi trener Ireneusz Mamrot.

Fenomenalne zwycięstwo Mateusza Gamrota w UFC!

Trzecie zwycięstwo w organizacji UFC zanotował Mateusz Gamrot. Polak pokonał przez TKO w drugiej odsłonie Diego Ferreirę. "Gamer" po walce wyzwał do pojedynku Michaela Chandlera.

Попурри мелодий и дух патриотизма: военный оркестр в парке «Кузьминки» отметил День России