23
24 25 26 27 28 29 30 31

Новости за 14.08.2022

Samková je juniorskou mistryní Evropy v extrémním slalomu, Heger skončil čtvrtý

Juniorka Olga Samková vybojovala na evropském šampionátu v Českých Budějovicích čtyři medaile – ke zlatu a stříbru v hlídkách a individuálnímu stříbru na kajaku přidala i mistrovský titul v extrémním slalomu. Ve finále závodníků do 23 let se představil Vojtěch Heger, který skončil na čtvrtém místě. Česká výprava na domácím šampionátu získala celkem 13 cenných kovů.

Evropská nadvláda. Satková a Heger zkompletovali na ME tituly do 23 let

Kanoisté Gabriela Satková a Vojtěch Heger navázali na včerejší úspěchy svých reprezentačních kolegů a před domácím publikem vybojovali další dva tituly mistrů Evropy do 23 let. V této kategorii tak čeští slalomáři nenašli přemožitele – z domácího šampionátu odváží čtyři nejcennější medaile a k tomu stříbro Terezy Kneblové. V juniorské kategorii si pro evropský titul dojela Klára Kneblová, stříbrnou medaili vybojovala Adriana Morenová.