23
24 25 26 27 28 29 30 31

Новости за 27.08.2022

Medailové žně v Bosně pokračují, sjezdaři berou dalších 14 cenných kovů

Po včerejším úspěšném klání ve sprintu přidávají čeští sjezdaři na divoké vodě čtyři zlata, šest stříbrných a čtyři bronzové medaile v klasickém závodě. Evropské tituly vybojovali junioři Matouš Beier, Matyáš Novák, Anna Retková a deblová posádka Adam Ondřich, Samuel Vejnar. V kategorii do 23 let slaví stříbro a bronz Tereza Kneblová, vicemistrem Evropy se stal Karel Rašner, bronz přidává Vojtěch Matějíček.

Fišerová bere bronz na kajaku na 4. světovém poháru v Pau, Prskavec dojel 5.

Tereza Fišerová vybojovala po utrápené kvalifikaci bronz na kajaku na 4. SP v Pau a utvrdila tak svou 2. pozici v průběžném hodnocení celkového SP. Prskavec předvedl ve finále rychlou jízdu, ale 2vteřinová penalizace ho stála vítězství, dojel 5. I přesto ale stále průběžně vede celkový světový pohár. Do finále se probojoval také Ondřej Tunka, který skončil na 7. místě. Mistr světa Vít Přindiš bohužel po chybách v semifinálové jízdě ve finále chyběl.

Ролан Гаррос

Маринов, Мартьянова, Шлейхер: кто еще из звезд Игр БРИКС мог поехать на Олимпиаду в Париж