23
24 25 26 27 28 29 30 31

Новости за 30.08.2022

MS v kanoepolu 2022 - St. Omer, Francie konečné výsledky

Česká kanoepolová U21 vyhrála v bojích o 13.- 18. místo ve skupině S i druhý, poměrně vyrovnaný, zápas s Irskem (4:2). Následně v souboji s druhým týmem skupiny R, Jižní Afrikou, neponechala nic náhodě a vyhrála přesvědčivě 4:0. V zajímavém, vyrovnaném, ale nervózním souboji o konečné 13. místo dokázala jít nizozemská U21 třikrát v 1.poločase o gól do vedení, ale čeští mladíci vždy dokázali vyrovnat. Ve druhém poločase šli Češi 4 minuty před závěrem do vedení, ale Nizozemci dokázali 2 minuty před... Читать дальше...

Vrchol mladých rychlostních kanoistů startuje, Szeged hostí mistrovství světa

Už zítra v Maďarsku startuje letošní vrchol juniorů a závodníků do 23 let v rychlostní kanoistice. Na světovém šampionátu, který hostí od 31. srpna do 4. září Szeged, se představí bezmála 40 českých reprezentantů, včetně medailistů z předchozích šampionátů – kajakářky Anežky Paloudové, kanoistů Jiřího Zalubila, Antonína Hrabala, Jiřího Minaříka či kajakáře Tomáše Sobíška.