Fotbal.idnes.cz
2020

Новости за 03.10.2020

Sparta je dál suverénní, Brno popáté prohrálo. Co Slavia a Plzeň?

Fotbalová Sparta nadále vládne české lize, vyhrála šestý ze šesti zápasů: Jablonec zdolala 2:1. Na opačném chvostu tabulky je Brno, jehož zoufalý návrat do nejvyšší soutěže pokračuje. Zbrojovka prohrála pátý ze šesti zápasů: doma podlehla Karviné 0:2.

Sparta - Jablonec 2:1, domácí znovu neztratili, ale v druhé půli se trápili

Šest kol, osmnáct bodů! Fotbalová Sparta pokračuje v parádním startu ligové sezony, zatím jen vítězí. Naposledy proti Jablonci, který doma porazila 2:1 brankami útočníků Juliše a Hložka z prvního poločasu. Zlepšený výkon ve druhé půli a snížení Čvančary čtvrt hodiny před koncem už hostům k bodům nepomohlo.

Schick dal gól, ale zranil se. Hoffenheim prohrál, Dortmund válel

Brzy poslal hlavičkou Leverkusen do vedení, nedlouho na to však reprezentační fotbalista Patrik Schick kvůli zranění stehna střídal a zdá se, že vynechá několik týdnů. Jeho tým ve Stuttgartu nakonec ve 3. kole bundesligy remizoval 1:1.

Hejkal o opavské penaltě: Od začátku jsme tu cítili různé tlaky, vlivy

Tepličtí fotbalisté promarnili vedení 1:0, zahodili spoustu šancí, ale porážku v Opavě 1:2 v šestém kole nejvyšší soutěže přičítali i různým okolním vlivům. Mluvil o nich trenér Stanislav Hejkal, kapitán Jakub Mareš zase zkritizoval rozhodčího Pavla Orla.