Fotbal.idnes.cz
2020

Новости за 07.10.2020

Kypr - Česko 1:2, po chybě Koubka vrací vedení hostům Darida z penalty

Čeští fotbalisté na Kypru brzy vedli díky Holešovi, pak ale po chybě gólmana Koubka inkasovali. Byli však aktivnějším týmem a byli odměněni brankou na 2:1, kterou před přestávkou vstřelil z penalty Darida. I druhý poločas přípravného zápasu můžete sledovat minutu po minutě.

Němečtí fotbaloví funkcionáři měli falšovat údaje a krátit daně

Vyšetřovatelé nechali prohledat sídlo Německého fotbalového svazu ve Frankfurtu nad Mohanem a domy jeho současných i bývalých představitelů. Šestici funkcionářů úřady podezřívají z toho, že záměrně zfalšovali údaje o příjmech z reklam na stadionech při zápasech národního týmu v letech 2014 a 2015. Podle státního zastupitelství tím způsobili daňové úniky ve výši 4,7 milionu eur (přes 126 milionů korun).

Sám si fotbal platím, sám rozhoduji. Do Lomu nalákal Šimáka a spol.

Jeho developerská firma staví obchodní centra za miliardy po celé republice, zajímavé peníze točí i ve svém fotbalovém klubu. Úspěšný podnikatel a šéf divizního nováčka Petr Kolář (58 let) udělal z Lomu, vesničky o necelých 200 obyvatelích šest kilometrů od Tábora, prestižní fotbalovou značku.

Conde do Prahy nejde, ve Zlíně možná roste pro Evropu

Nejdříve to zkusil Liberec. Pak předložila nabídku mistrovská Slavia. Jako poslední se těsně před pondělní uzávěrkou přestupů do hry o Cheicka Oumara Condeho vložila Sparta. Vycházející hvězdičku zlínských fotbalistů však nezapsal na soupisku ani jeden z tria účastníků Evropské ligy. Pod časovým presem se poptávka nesešla s nabídkou, guinejský záložník tak pokračuje na Moravě.

Fotbalový Rambo zase řádí. V Liberci chytil druhý dech

Když se letos v létě už podruhé vracel do Liberce, vedení klubu si od něj slibovalo, že se stane hlavně jedním z lídrů kabiny a mentorem mladších hráčů. Fotbalový útočník Michael Rabušic však U Nisy chytil druhou mízu a svým hattrickem v zápase proti Příbrami připomněl své střelecké schopnosti.