Декабрь
2020

Новости за 06.12.2020

ONLINE: Tottenham vyhrál derby nad Arsenalem, slavil i Leicester

Severolondýnské derby překvapení nepřineslo, zvítězili v něm fotbalisté lépe postaveného Tottenhamu – Arsenal v 11. kole Premier League porazili 2:0. Crystal Palace se činil na hřišti West Bromwiche, který zdolal 5:1. Leicester vyhrál nad posledním Sheffieldem 2:1 díky gólu Vardyho v poslední minutě.

Hradečtí fotbalisté se neprosadili, Dukla prodloužila trápení Táborska

Fotbalisté Hradce Králové potřetí za sebou nedokázali zvítězit, přesto se dál drží v čele druholigové tabulky. Ve 12. kole remizovali s Varnsdorfem 0:0 a mají stále dvoubodový náskok před Líšní, která ve šlágru kola hrála rovněž bez branek na hřišti Ústí nad Labem.

Součkův gól proti Manchesteru body nepřinesl, do čela se vyhoupla Chelsea

Fotbalisté West Hamu United v poločase proti Manchesteru United vedli gólem Tomáše Součka, ale po přestávce hosté třemi brankami skóre otočili. Podobný obrat vyšel Chelsea proti troufalému nováčkovi z Leedsu, díky výhře 3:1 jde v průběžné tabulce na první místo. Tottenham má však nedělní duel s Arsenalem k dobru.

Dvě stě zápasů v řadě se asi vyhrát nedá, řekl Guľa po dalším selhání

Už to začíná být vážný problém. Plzeňská Viktoria ve fotbalové lize třikrát za sebou nezvítězila, ani neskórovala. A to zrovna nehrála proti elitním soupeřům. „Je to zklamání. Sami jsme se do takové situace dostali, sami z ní musíme ven,“ řekl kouč Adrian Guľa po porážce 0:1 s Karvinou.