Декабрь
2020

Новости за 22.12.2020

Boháč byl za pardubického hrdinu. Nedařilo se, bod bereme, říká gólman

V první půli kryl vyložené šance Slaměny a Jawa, ve druhé zazářil při dalších tutovkách v podání Koláře a Dramého. Vybrat nejlepšího muže nedělního prvoligového fotbalového zápasu Pardubice - Zlín, který skončil bezbrankovou plichtou, vážně není zvlášť složitá práce: byl jím gólman domácích Marek Boháč.

Londýnské derby ovládla Chelsea, dva góly West Hamu neplatily

Fotbalisté Chelsea zabrali v anglické lize po dvou prohrách a ve 14. kole zdolali West Ham 3:0. V tabulce jim patří páté místo, od druhého Leicesteru je dělí dva body. West Ham, v jehož základní sestavě nastoupili Vladimír Coufal i Tomáš Souček, sice v první půli dvakrát skóroval, ale ani jeden z gólů neplatil.