Декабрь
2020

Новости за 12.12.2020

Dortmund utrpěl debakl, Darida nahrával na gól Herthy. Co ukáže Bayern?

Reprezentační záložník Vladimír Darida si připsal v německé lize asistenci při remíze Herthy 1:1 na hřišti Mönchengladbachu. Dortmund v 11. kole nezvládl domácí utkání se Stuttgartem, podlehl mu vysoko 1:5. Od 18:30 můžete sledovat vývoj skóre v zápase Union Berlín - Bayern Mnichov.

Příbram - Zlín 1:0, rozhodl Tregler, domácí už nejsou poslední

Příbramští fotbalisté po 11. kole první ligy už nejsou na dně tabulky. Zároveň neprohráli čtvrté utkání v řadě - Zlín zdolali 1:0. O jejich vítězství rozhodla nepřehledná situace ze 73. minuty, po níž byl gól připsán Treglerovi.

Teplice - Olomouc 1:1, po změně stran vyrovnává domácí Mareš

Tepličtí fotbalisté by v 11. kole nejvyšší soutěže rádi navázali na výhru, kterou si minule připsali v premiéře kouče Radima Kučery. Proti nim však stojí Olomouc, která neprohrála osmkrát v řadě. Utkání můžete od 16 hodin sledovat minutu po minutě.

Aston Ville pomohla penalta v nastavení, následuje i bitva o Manchester

Fotbalisté Aston Villy zvítězili ve 12. kole anglické ligy na hřišti Wolverhamptonu 1:0, ve čtvrté minutě nastavení rozhodl z penalty Anwar El Ghazi. Vrcholem sobotního programu je manchesterské derby mezi United a City, i to můžete posléze sledovat v podrobném online přenosu.

Rossiho rakev nesli jeho spoluhráči ze zlatého italského týmu z MS 1982

S hrdinou fotbalového mistrovství světa 1982 Paolem Rossim se dnes ve Vicenze přišly rozloučit tisíce lidí. Rakev bývalého italského útočníka, jenž zemřel ve čtvrtek v 64 letech po dlouhé nemoci, odnesli do katedrály jeho spoluhráči ze zlatého šampionátu ve Španělsku.

Dá se ovlivnit zápas v první lize? Policejní spis v aféře Berbr to naznačuje

Manažer druholigového klubu, konkrétně Roman Rogoz z Vyšehradu, nabídl podle policie letos v červnu třem fotbalovým rozhodčím 170 tisíc korun za to, aby ovlivnili zápas pro jeho tým. Jaké cifry a protislužby se nabízejí o patro výš? Nebo je nejvyšší soutěž čistá? Policejní spis, do něhož server iDNES.cz mohl nahlédnout, některé praktiky popisuje a rozhodně nelze říct, že je všechno košer.

Jablonec je na vítězné vlně, zdolá i trápící se Plzeň?

Fotbalisté FK Jablonec vyhráli v první lize tři zápasy v řadě, v tabulce se vyšvihli na dělené 3. místo s Olomoucí a na vítězné vlně se chtějí vézt i dál. Dnes je ale doma čeká silný protivník - pátá Plzeň. Šlágr 11. kola nejvyšší soutěže odstartuje v 18.30.

Ига Свёнтек одержала 40 побед над теннисистками из топ-10 рейтинга WTA

«Врачи спасли жизни»: в Минздраве рассказали о состоянии пострадавших при теракте в «Крокусе»