Декабрь
2021

Новости за 02.12.2021

Pardubický odchovanec Poulíček: Nechci svou hru stavět na gólech

Opět se ukázalo, jaký poklad má hokejové Dynamo ve svém odchovanci Patriku Poulíčkovi. Osmadvacetiletý dříč se dvěma góly podílel na úterní výhře pardubických hokejistů v Olomouci 4:1 a především jeho práce v oslabení znovu stála za to. Při jednom takovém doprovodil v samostatném úniku parťáka Matěje Blümela a bekhendovou dorážkou dal v 55. minutě definitivní stvrzenku výhře svého celku.

Litvínovský kouč Růžička: S videem zvolníme. Hráčům už se to motá

Neslavný návrat. Hokejový kouč Vladimír Růžička se poprvé od svého odchodu z Hradce Králové představil na ledě Mountfieldu jako soupeř, se svým novým týmem Litvínovem ale neuspěl; favorit urval extraligovou bitvu 3:2. „Rozhodlo to, že jsme udělali hrubé chyby. Soupeř má kvalitu a potrestal je,“ hodnotil.

Dělba bodů je ale asi spravedlivá, řekl karlovarský asistent Mariška

Hokejisté karlovarské Energie prohráli se Spartou 4:5 v prodloužení. Přitom Pražané v zápase třikrát vedli o dva góly, ale to jim radost nezkazilo, ač místo tří získali jen dva body. „Jsme rádi, že jsme toto vítězství ubojovali do vítězného konce. Předchozí zápasy, které se takto vyvíjely, jsme většinou prohráli,“ uvedl útočník Sparty Jakub Strnad.

Radil dvěma góly neodvrátil šestou porážku Dinama Riga v KHL za sebou

Útočník Lukáš Radil poprvé v sezoně Kontinentální hokejové ligy vstřelil dva góly v jednom zápase, šestou porážku Dinama Riga za sebou ale neodvrátil. Lotyšský tým doma podlehl 2:3 po samostatných nájezdech Čerepovci a zůstal na posledním místě tabulky Západní konference.